Schudnąć i polepszyć wyniki.

Nie wiesz w jaki sposób zaplanować dietę? Jakie ćwiczenia wybrać, aby osiągnąć wymarzony cel? Jak skutecznie schudnąć?... - jeśli tak, ten wątek jest dla ciebie
Biegacz_87

Schudnąć i polepszyć wyniki.

Postautor: Biegacz_87 » pn wrz 28, 2015 8:33 pm

Witam

Trafiłem na Twoje forum ponieważ szukam porady co do żywienia. Mam 28 lat ważę ok 80 kg. Bieg od ok 6 lat, chciałbym polepszyć swoje wyniki i trochu schudnąć, myślałem o wadze 76 kg. Obecnie staram się jeść dość zdrowe, owoce i warzywa jem codziennie staram się jest ciemny chleb. Co do treningu to trenuje ok 4 - 5 razy w tygodniu, mój trening to trening biegowy plus ćwiczenia siłowe. Co możesz mi poradzić abym mógł troszku schudnąć i zrzucić zbędny tłuszcz ?

JuliaPaw

Re: Schudnąć i polepszyć wyniki.

Postautor: JuliaPaw » śr mar 09, 2016 1:27 pm

Możesz liczyć kalorie to pomaga. Podaj przykładowy jadłospis wraz z napojami, zobaczymy jak wygląda Twoja dieta.
Jedz mniej a częściej. Co trenujesz?

marcelinia18

Postautor: marcelinia18 » pn gru 05, 2016 2:05 pm

Tak, akurat przy bieganiu i osiąganiu jak najlepszej wagi to już trzeba jeść takie specjalne rzeczy i bardzo dokładnie liczyć kalorie.

tragikomedia

Postautor: tragikomedia » pn sty 02, 2017 1:46 pm

A przez te 6 lat treningu przy takim trybie zycia ile ci się udało schudnąć, tak z ciekawości i dla zmotywowania pytam :)

Laurka23

Postautor: Laurka23 » pn wrz 18, 2017 10:29 am

Ja byłam bardzo aktywa fizycznie i nie miałam żadnego problemu z wagą. Teraz aktywność spadła i wdzę zmianę w mojej figurze. Chyba czas zmienić nawyki żywieniowe.

Wróć do „Porady dietetyczne - parę słów o mnie :-)”