Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Nie wiesz w jaki sposób zaplanować dietę? Jakie ćwiczenia wybrać, aby osiągnąć wymarzony cel? Jak skutecznie schudnąć?... - jeśli tak, ten wątek jest dla ciebie
mirkaantczak

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postautor: mirkaantczak » śr lis 29, 2017 2:08 pm

Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga ballestyl.pl. Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

Mirka.

Kacha78

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

Postautor: Kacha78 » ndz sty 14, 2018 2:50 pm

Uważam że caternig dietetyczny to świetna sprawa.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » ndz sty 28, 2018 1:33 pm

Ostatnio było dość głośno o o firmach cateringowych dostarczających jedzenie do przedszkoli i żłobków. Podobno używane produkty do sporządzania jedzenia nie były najwyższej jakości. Ja jestem zdania, że to co sami zrobimy w kuchnia jest na 100 % zdrowe i świeże. Inna sprawa, że gotowanie sprawia mi ogromną przyjemność, to moja pasja.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

milenask
Kontaktowanie:

Postautor: milenask » wt sty 30, 2018 10:13 am

Catering dietetyczny to na prawdę świetne rozwiązanie dla osób chcących dbać o swoją sylwetkę. Nie trzeba gotować, robić zakupów-oszczędność czasu :) Ja jeszcze nie próbowałam, ale myślę, ż niedługo to nastąpi.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » wt sty 30, 2018 12:49 pm

catering w ostatnim czasie jest bardzo modny, pewnie ze względu na to, że większość z nas jest zapracowana i nie ma czasu na gotowanie, zakupy.
Na pewno ułatwia życie osobom na diecie, nie trzeba liczyć kalorii i przygotowywać posiłków, a czas ten można poświęcić na ruch :-) Jeden minus, takie rozwiązanie, choć wygodne, kosztuje i nie wszystkich na nie stać.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

martes
Kontaktowanie:

Postautor: martes » śr lut 07, 2018 4:42 pm

Jeszcze pół roku temu były może dwie firmy cateringowe, teraz powstają jak grzyby po deszczu. Czy to będzie biznes na lata czy na fazę bycia ''fit'' ?

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » czw lut 08, 2018 2:19 pm

Bycie "fit" jest bardzo trendy, też zastanawiam się jak długo to jeszcze potrwa. Obecnie prawdziwe oblężenie przeżywają siłownie, fitness cluby, apteki zarabiają na prawdę duże pieniążki na suplementach diety. Ludzie chcą dbać o siebie i super wyglądać w każdym wieku. To jest fajne i mam nadzieje, że się nie zmieni. Jak to mówią; "w zdrowym ciele, zdrowy duch".

jankowska95
Kontaktowanie:

Postautor: jankowska95 » pn lut 19, 2018 4:49 pm

Catering dietetyczny - fajna sprawa kto nie musi liczyć każdej złotówki. Dla kogoś mniej zamożnego to zbyt drogie

Mateo9
Kontaktowanie:

Postautor: Mateo9 » pn mar 12, 2018 7:17 am

Bardzo fajna sprawa, natomoiast dla mnie zbyt drogie.

malwina1

Postautor: malwina1 » wt maja 01, 2018 12:53 pm

mega sprawa, szkoda, że cena odstrasza

Wróć do „Porady dietetyczne - parę słów o mnie :-)”