Strona 1 z 1

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

: śr lis 29, 2017 2:08 pm
autor: mirkaantczak
Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga http://ballestyl.pl/. Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

Mirka.

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

: ndz sty 14, 2018 2:50 pm
autor: Kacha78
Uważam że caternig dietetyczny to świetna sprawa.

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

: pn sty 15, 2018 3:38 pm
autor: kamila00
na śląsku bardzo smaczna jest Masterdieta, aktualnie zamawiam posiłki od nich i jestem bardzo zadowolona :) Można wybierać między różnymi rodzajami diet dostosowanymi do potrzeb sprawdź sobie https://masterdieta.pl/ :)

Re: Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

: pn sty 15, 2018 11:33 pm
autor: dsasol
Hej wszystkim!!!

Tworzymy aplikację do projektowania zdrowych przepisów.
Na podstawie jednego lub kilku składników, aplikacja będzie dobierała resztę tak aby stworzyć, zdrowy, smaczny przepis. Kryteria doboru składników jakie będą brane pod uwagę przy doborze składników to ograniczenia medyczne: uczulenia, dieta (limit kalorii), rodzaj diety, sezonowość składnika, dostępność, możliwe zamienniki, zostanie również wskazana lokalizacja gdzie można nabyć składnik z naturalnej uprawy w okolicy. Wpisujcie w komentarzach co o tym sądzicie, będziemy brać wszystkie opinie pod uwagę. :)

Dajcie znać co myślicie o takim pomyśle.
Na blogu znajdziecie przykładowy przepis.
http://thefoodmatch.com/2018/01/08/56/
Spełnienie potrzeb przyszłych użytkowników to dla nas priorytet ;)
Z góry dzięki.
http://thefoodmatch.com/