PARĘ SŁÓW O MNIE - zanim napiszesz przeczytaj :-)

Nie wiesz w jaki sposób zaplanować dietę? Jakie ćwiczenia wybrać, aby osiągnąć wymarzony cel? Jak skutecznie schudnąć?... - jeśli tak, ten wątek jest dla ciebie
Izka
Site Admin

PARĘ SŁÓW O MNIE - zanim napiszesz przeczytaj :-)

Postautor: Izka » czw kwie 12, 2012 5:16 pm

Cześć :-)
Jeśli tu jesteś, to znaczy, że chcesz zacząć dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Postaram ci się w tym pomóc.

Dotychczas moja pomoc opierała się na wspieraniu was drogą e-mailową. Korespondencja emailową była dla wielu z was dodatkowym wsparciem oraz motywacją w chwilach kryzysu. Udzielane przeze mnie rady opierały się na własnych doświadczeniach do których dochodziłam droga prób i błędów, aż do osiągnięcia założonego przez SIEBIE celu, czyli ...
UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW oraz uzyskanie pięknej wysportowanej sylwetki.

Fachowa literatura o tematyce zdrowego żywienia, diet, oraz ćwiczeń była dla mnie punktem priorytetowym - wykształcenie medyczne odegrało tutaj także znaczącą rolę.

W ostatnim czasie otrzymywałam od was wiele e-maili z prośbą o pomoc. Niestety nie na wszystkie mogłam odpisać, za co z góry przepraszam. Zastanawiałam się długo jak mogłabym pomóc osobom które mają problemy z nadwagą, bądź są niezadowolone ze swojego wyglądu - ograniczenie czasowe niestety nie pozwala mi na odpisywanie na wszystkie meile.

i... wpadłam na fantastyczny pomysł - FORUM o zdrowym odżywianiu, stworzone wspólnymi siłami pozwoli nam razem walczyć z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi. Będziecie mogli wymieniać się tutaj własnymi doświadczeniami, przeczytać interesujące tematy, bądź po prostu szybciej uzyskać odpowiedzieć na wiele nurtujących was pytań.

Mam cichą nadzieję, że uda nam się stworzyć miejsce w którym będzie znajdować się fachowa, sprawdzona wiedza na temat prawidłowych zasad żywienia. Miejsce w którym każdy z nas znajdzie odpowiedź - jak skutecznie walczyć o zdrowie i piękną figurę.

RAZEM ŁATWIEJ OSIĄGNĄĆ CEL :-) - udzielają się wspólnie na forum, będziecie mogli nawzajem motywować się do działania, co jest nieocenione w chwilach kryzysu i braku motywacji.

Obrazek

NIE JESTEŚCIE JEDNAK SAMI :-) - nadal chętnie będę się dzielić z wami swoim doświadczeniem.
Jeśli masz do mnie pytania - nie wiesz w jaki sposób zaplanować dla siebie odpowiednią dietę? jakie ćwiczenia wybrać,aby osiągnąć wymarzony cel? Jak skutecznie schudnąć ? lub po prostu nie znalazłeś/aś tego czego szukałaś/eś ... pisz na FORUM w zakładce "Porady dietetyczne" - ułatwi to korespondencję między nami.

i na koniec ... PAMIĘTAJ SZCZUPŁA FIGURA JEST W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Wróć do „Porady dietetyczne - parę słów o mnie :-)”