Wahania wagi

Nie wiesz w jaki sposób zaplanować dietę? Jakie ćwiczenia wybrać, aby osiągnąć wymarzony cel? Jak skutecznie schudnąć?... - jeśli tak, ten wątek jest dla ciebie
Olunia

Re: Wahania wagi

Postautor: Olunia » wt wrz 02, 2014 12:30 pm

To tak, jeśli wahania nadal są obecne to musisz zacząć jeść regularnie. Do tego posiłki muszą być dobrze przygotowane kalorycznie, czyli nie mogą to być ani bomby kaloryczne, ani malutkie porcje, które nie zapewnią uczucia sytości. Najlepiej udać się do dietetyka, aby on pomógł Ci dobrać odpowiednie posiłki.

Zofija

Postautor: Zofija » śr paź 15, 2014 9:56 am

Od kilku lat zmagam się z wahaniami wagi. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wynika to z mojego zapracowanego trybu życia. Ale zgadzam się z nemecky- wszystko zależy od systematyczności w jedzeniu. Od jakiegoś czasu staram się jeść co 3 godziny, tak by utrzymać w organizmie stały poziom cukru. Od miesiąca moja waga stoi :)

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pt paź 24, 2014 2:11 pm

Gratuluje :-) dołącz do tego jeszcze troszkę sportu, a znacznie poprawi się metabolizm i waga pójdzie w dół.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Kuba hugo

Postautor: Kuba hugo » śr lut 11, 2015 10:12 am

Najlepszą metodą by pozbyć się toksyn z organizmu jest głodówka zdrowotna, wystarczy trzydniowa. W tym czasie zaleca się picie dużej ilości wody, oczywiście należy skonsultować się z lekarzem zanim się przystąpi do tego procesu. Efekty są naprawdę świetne, podczas głodówki toksyny wychodzą z organizmu przez skórę dlatego lepiej wziąć wolne od pracy i nie pokazywać się ludziom. Gwarantuję poprawę samopoczucia i w przyszłości lepsze efekty odchudzania.

karolkagie

Postautor: karolkagie » pt lut 13, 2015 8:28 pm

Ja miałam ten sam problem. Po rzuceniu palenia przytyłam 12 kg w ciągu roku. Nie obżerałam się. Gdy moje kolana przestały mnie swobodnie nosić stwierdziłam, że musżę cos z tym zrobić. Zastosowałam dietę dr Ewy Dąbrowskiej- owocowo-warzywną. W ciągu 42 dni schudłam 8 kg. Potem starałam sie jeść dalej duzo jarzyn i waga mi się utrzymuje. Nie piję też kawy. Naprawdę łatwiej się jest przestawić na dietę niż rzucić palenie. W moim przypadku tak było.

malwi22

Postautor: malwi22 » pn wrz 07, 2015 12:58 pm

Ja mam okropne wahania wagi , wystarczy, że zjem poprzedniego dnia jedną, kaloryczną przekąskę i już waga wzrasta. Strasznie mnie to irytuje, bo życie to nie tylko dieta i czasem można zjeść kawałek ciasta.

marcelinia18

Postautor: marcelinia18 » pn gru 05, 2016 1:54 pm

To jest właśnie najgorsze, wszystko zależne od naszego metabolizmu. Najtrudniej zrzucić wagę, ale bardzo łatwo niestety przytyć, analogicznie z budowaniem - trudno się buduje, ale łatwo się burzy. Też mam tak, że trochę muszę uważać na desery, bo wysokokaloryczne desery powodują niefajne efekty w postaci lekkiego wzrostu wagi.

Wróć do „Porady dietetyczne - parę słów o mnie :-)”