Mój cel - 5 kg mniej

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
Betita

Re: Mój cel - 5 kg mniej

Postautor: Betita » czw kwie 03, 2014 10:59 am

No i znów do was wracam. Po zimie mam do zrzucenia parę kilo. Malwa przyłączam się do ciebie, od jutra zaczynam biegać i kręcić na hula hop ostatnio efekty były super, zobaczymy jak teraz, bo jeśli tylko wystarczy mi motywacji i konsekwencji w działaniu efekty będą :)
Malwa ile razy w tygodniu biegasz i kręcisz na hula hop i w jakim czasie? Widzisz już różnicę?

Betita

Postautor: Betita » pt kwie 11, 2014 9:36 am

Dobiega tydzień intensywnych ćwiczeń. Postanowiłam, że do biegu i krążenia na hula hop dorzucę zajęcia z pilates. 3 lata temu chodziłam na te zajęcia i nie powiem babeczka dawała wycisk że ho ho :) i tym razem nic się nie zmieniło. W poniedziałek byłam na zajęciach, a do dzisiaj leczę zakwasy eh nie wiem czy dzisiaj dam radę.
Mam nadzieję, że dzisiejsze zajęcia oszczędzą nóżki i pupę :-) a skupimy się na brzuszku.

Długo zastawiałam się jaką formę ruchu wybrać, czy ćwiczenia indywidualne, czy może grupowe. No i teraz już wiem, nic tak nie motywuje jak grupa. W domu szybko bym odpuściła, a już na pewno nie dobrnęłabym do końca. Pierwszy pot i ból mięśni pewnie spowodowałby przerwanie ćwiczeń.

A TUTAJ, jestem w szoku pełne 60 min. intensywnych ćwiczeń i bluzeczkę można było wyciskać :-)
Już mi się marzy umięśniona figurka :-) ale hola hola nie tak szybko - nic nie ma za darmo heheh

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » sob kwie 12, 2014 10:07 am

Super, trzymam mocno kciuki. Podobno do trwałej zmiany nawyków potrzebujemy kilka tygodni, a później dane zachowanie przechodzi w codzienny nawyk tj. mycie zębów :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Maxio

Postautor: Maxio » czw sie 07, 2014 11:02 am

Ja stosuję dietę 1000 kalorii i są efekty. Trochę trzeba się nagimnastykować i poważyć ale warto.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pt sie 08, 2014 3:31 pm

Maxio, jak długo stosujesz dietę 1000 kcal i jakie efekty udało ci się uzyskać?
Czy dietę układasz sam indywidualnie?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Gerwaz

Postautor: Gerwaz » wt sie 26, 2014 12:52 pm

Ja nawet 5 kg nie dam rady zrzucić bo nawet jak zrzucę to przytyję.

Dana

Postautor: Dana » wt wrz 23, 2014 10:54 am

Ja jem regularnie 5 małych posiłów. Staram się biegać conajmniej 3 razy w tygodniu. Piję też duzo wody. Efekt jest mizerny. W ciągu miesiąca schudłam 3 kg z czego 2 powróciło w kolejnym miesiącu. Nie wiem co mam robić.

Zofija

Postautor: Zofija » czw paź 16, 2014 11:22 am

Ja planuję schudnąć 6 kilo w ciągu 3 miesięcy. Jem 5 posiłków dziennie. Odstawiłam słodycze, alkohol i staram się nie podjadać. Wiem, że sama dieta może nie pomóc więc zwiększyłam liczbę treningów w tygodniu. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć zamierzony cel :D

Mariolka

Postautor: Mariolka » wt paź 28, 2014 11:31 am

ja od wczoraj zaczęłam dietę. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mam zamiar schudnąć co najmniej 6 kilo :)

fanka14

Postautor: fanka14 » czw paź 30, 2014 7:50 pm

hmmm a jaką dietę stosujesz?
Ja dawno temu schudłam 5kg z tym, że moja dieta daleka była od diety zdrowiej. Powiedziałabym bardziej, że typowa głodówka. Ale gdy człowiek młody, to głupi :-) Teraz staram się zdrowo odżywiać. Jak na razie zrezygnowałam całkowicie ze słodyczy i produktów mącznych i już widzę pierwsze efekty.

Wróć do „Grupa wsparcia”