Walka z kilogramami po ciąży

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
elen44

Walka z kilogramami po ciąży

Postautor: elen44 » ndz cze 17, 2012 4:47 pm

Mam 34 lata,162 cm wzrostu, dwójkę dzieci, męża i mieszkam od 7 lat w Londynie. Zawsze ważyłam 58,do 60 kilo, ale gdy wyjechałam do Londynu moja waga trochę poszła w górę. Po urodzeniu pierwszego dziecka bardzo przytyłam, i miałam problem by schudnąć, potem schudłam w długim okresie czasu 10 kilo, i ważyłam 64 kilo, ale znowu zaszłam w ciąże, i przytyłam. Jednak z drugim dzieckiem nie przytyłam tak dużo jak poprzednio ćwiczyłam w ciąży.

Chcę w końcu coś zrobić ze swoim ciałem, patrzę z zazdrością na aktorki, które po urodzeniu dziecka dochodzą do formy sprzed ciąży. Jak one to robią? Chcę być znowu piękna i atrakcyjna.
Zapraszam wszystkie mamy do wspólnego odchudzania !

Wzrost: 162 cm
Waga: 65 kg
CEL: 10 kg mniej

fanka14

Re: Walka z kilogramami po ciąży

Postautor: fanka14 » śr lip 04, 2012 11:35 am

Pierwsze zadajmy sobie pytanie, ile tak naprawdę "te aktorki" przytyły w czasie ciąży? Jak się odżywiały w czasie jej trwania? I najważniejsze, czy prowadziły aktywny tryb życia, czy może leniuchowały na kanapie zajadając się kolejnym batonikiem i jedząc za dwoje?

Wiadomo, że w czasie ciąży nasza waga się zmieni, ale jeśli jest to dopuszczalna norma (12-15 kg), na którą nie składa się nasze łakomstwo - nasza waga dużo szybciej wróci do tej z przed okresu ciąży.

A wracając do świata gwiazd hm... no cóż Panie po prostu nie mogą pozwolić sobie na nadwagę :-) - zdjęcia, kamery, wystawne przyjęcia itp. Cały szereg specjalistów dba o to, aby młode mamy doszły do formy z przed okresu ciąży.

elen44

Postautor: elen44 » sob sty 26, 2013 10:01 am

fanka14 pisze: A wracając do świata gwiazd hm... no cóż Panie po prostu nie mogą pozwolić sobie na nadwagę :-) - zdjęcia, kamery, wystawne przyjęcia itp. Cały szereg specjalistów dba o to, aby młode mamy doszły do formy z przed okresu ciąży.

Na pewno nie mam takiej presji ze strony otoczenia, ma to swoje plusy i minusy :-) bo gdyby był ktoś kto nade mną stoi, na pewno miałabym dodatkową motywację, a tu człowiek zdany jest sam na siebie. Hmmm może jednak nie tak do końca.Ostatnio tym wspólnym odchudzaniem zaraziłam moją kupele, razem jest o wiele łatwiej, a w chwilach kryzysu wspieramy się nawzajem. Obecnie moja waga pokazuje 3 kg mniej, a ja się znacznie lepiej się czuję, bo widzę, że moje ubranie są nieco luźniejsze.

Jeszcze tylko 7 kg do końca. Moje maleństwo musi być dumne z mamy :-)

Zofija

Postautor: Zofija » czw lis 27, 2014 12:57 pm

No to do dzieła! Dieta i ćwiczenia na pewno pomogą. Więcej ruchu na świeżym powietrzu, na przykład bieganie albo rower :D
Obrazek
Kilogramy zamienią się w mięśnie, więc poczujesz się sprawniejsza i pełna energii :D

Barbara75

Postautor: Barbara75 » pt paź 12, 2018 10:34 am

W ciąży przytyłam ok. 20 kilogramów. Udało mi się wrócić do poprzedniej formy, dzięki suplementowi diety bardzo popularnemu w internecie, w skład którego wchodzą naturalne składniki. Więcej informacji we wskazanym linku. http://nplink.net/up55mHAd

Wróć do „Grupa wsparcia”