Co zrobić?

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
beata94

Co zrobić?

Postautor: beata94 » śr kwie 02, 2014 12:21 pm

Wielu instruktorów mówi o zdrowej diecie przy ćwiczeniach, ale co zrobić kiedy ma się męża który nie zamierza jeść tego co ty a na gotowanie dwóch obiadów każdego dnia cie nie stać? Mam dylemat, bardzo chciałabym schudnąć, osiągnełam 80 kg, a ważyłam nie wyżej niż 60 bardzo chciałabym wrócić do dawnej wagi, albo chociaż zrzucić kilka kilo żeby poczuć się lepiej... Same ćwiczenia podobno nic nie pomagają, i co ja mam zrobić? Już sama nie wiem... Proszę bardzo o radę, albo jakąś podpowiedź czy da się jakoś połaczyć zdrowe żywienie z dobrym jedzeniem dla mężczyzny?

Izka
Site Admin

Re: Co zrobić?

Postautor: Izka » śr kwie 02, 2014 2:41 pm

Beata94, a jak wygląda twój dzienny jadłospis? Liczyłaś kiedyś kalorie?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Betita

Postautor: Betita » czw kwie 03, 2014 10:52 am

Oczywiście, że da się połączyć jedno z drugim :-) mam podobną sytuację.
Mój mąż lubi dobrze zjeść, a ja jestem wiecznie na diecie, gdyż ze względu na skłonność do tycia muszę uważać na spożywane kalorie. Moja zasada jest taka gotuję normalne obiadki, które sama również jem. Oczywiście kalorie z posiłku wliczam do mojego dziennego zapotrzebowania. Jeśli przeholuję z obiadem to kolacja będzie dietetyczna :-)
Unikam słodyczy i podjadania między posiłkami i dużo się ruszam.

Napisz jak wygląda twój przeciętny dzień pod względem aktywności fizycznej i menu.
Może masz jakieś grzeszki, które nie pomagają ci schudnąć.

Greta

Postautor: Greta » śr sie 06, 2014 10:10 am

Ja tez mam tak. mąż i dwójka dzieci- jedzą normalnie a ja wszystko liczę i waże. Da się zrobić.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » czw paź 30, 2014 8:51 pm

Podobno nie ma rzeczy nie możliwych :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Mariolka

Postautor: Mariolka » pt paź 31, 2014 11:27 am

Wszystko można osiągnąć. Wystarczy chcieć i mieć dużo motywacji.

oksanabuk

Postautor: oksanabuk » pn lis 10, 2014 10:07 pm

Wytrwałość przede wszystkim, ale nie ma się co katować, ja niekiedy robię sobie jeden dzień "wolnego" i jem wszystko na co mam ochotę :mrgreen:

Zofija

Postautor: Zofija » śr lis 12, 2014 10:16 am

Miałam podobny problem, ale w końcu nauczyłam się jeść mniej niż mój partner. Zmniejszyłam przede wszystkim porcje. Do tego wybieram zdrowsze zamienniki (na przykład brązowy ryż zamiast białego).

Tago

Postautor: Tago » śr lis 12, 2014 12:18 pm

faceci mają troszkę lepiej, szczególnie gdy w domu gotowaniem zajmują się kobiety :-)
Moja żonka od tygodnia jest na diecie (chyba warzywno owocowej). Ciągle wcina warzywa i owoce. I już nawet widać pierwsze efekty. Choć nie ukrywam, że pierwsze dni były bardzo trudne. Ciągle chodziła zła i naburmuszona, a w każdej chwili awantura była gotowa. Najgorzej,że wszystkie zapachy z kuchni ją drażniły, szczególnie, gdy ja pichciłem sobie coś smacznego :-)
Podsumowując: jak się chce, to się da, ale nie zawsze jest łatwo i czasem cierpią inni domownicy :P

Wróć do „Grupa wsparcia”