Dieta 1600 kcal od dzisiaj

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
Kinga

Dieta 1600 kcal od dzisiaj

Postautor: Kinga » sob maja 03, 2014 5:00 pm

Kto się do mnie dołącza? Od dzisiaj zaczynam walkę z moimi kilogramami. Nareszcie się zmotywowałam, mam nadzieję, że oczekiwany cel uzyskam do lata - tego roku :-P

A więc ważę 59 kg, przy wzroście 166 cm. Chcę schudnąć 5 kg do wagi 53 kg.
Obliczyłam, że aby ten efekt uzyskać muszę dziennie przyjmować 1600 kcal i oczywiście bez aktywności fizycznej się nie obędzie.
Mój plan: 3x w tyg. basen i 3x w tyg. ćwiczenia cardio + pilates.
Dieta: poszłam na łatwiznę i sama jej nie komponuję. Po prostu wykupiłam dietę na serwisie dietetycznym, więc wszytko jest gotowe, tylko teraz jeszcze kucharka by się przydała :D .

Dzisiaj za mną już prawie pierwszy dzień. Jeszcze tylko kolacja na którą czekam z utęsknieniem, bo ciągle jestem głodna. I tak się zastanawiam, że skoro dzisiaj zjadłam 1600 kcal i czuję pustkę w żołądku, to ile ja kalorii zjadałam na co dzień hmm... strach pomyśleć, a przecież nie jadłam słodyczy, ani produktów typu fast food. Eh jestem troszkę rozdrażniona i ciągle myślę o jedzeniu. Ciekawe, czy to normalny objaw :evil:
Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze. Marcel Achard

Kinga

Re: Dieta 1600 kcal od dzisiaj

Postautor: Kinga » śr maja 07, 2014 9:53 pm

widzę, że nie ma nikogo chętnego, no cóż ... ja nadal będę prowadzić moje wpisy może kogoś zachęcę do wspólnego odchudzania :-) To już 5 dzień na diecie 1600 kcal, chyba mój organizm się już troszkę przystosowała do nowego sposobu żywienia. Czuję się świetnie i już nie mogę doczekać się soboty, bo wtedy pomiary i sprawdzanie wagi :-) zobaczymy, czy trud się opłacił.
Dzisiaj jak zwykle rano basen, a wieczorem zajęcia fitness. Zastanawiam się, kiedy jest najlepsza pora na ćwiczenia, oczywiści pod względem spalania tłuszczu hmmm...
Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze. Marcel Achard

Wróć do „Grupa wsparcia”