Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Nie jesteś sam!- wątek dla osób potrzebujących wsparcia
Razem łatwiej osiągnąć zamierzony cel
Demeter

Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramów?

Postautor: Demeter » śr lis 12, 2014 12:57 pm

Witam, mój narzeczony ma delikatnie ujmując "kilka kilogramów w zapasie":) Nie ukrywam, że jest aktywny fizycznie, ale lubi także dobrze zjeść i wypić piwko. W jaki sposób wpływacie na swoich partnerów? Macie jakieś wypracowane metody? Może Panowie zasugerują, w jaki sposób mogłaby Was zmotywować kobieta?

Zdeterminowana

Re: Jak zmotywować mężczyznę do zrzucenia zbędnych kilogramó

Postautor: Zdeterminowana » czw lis 13, 2014 9:25 am

Skoro twierdzisz, że jest aktywny, to może ma po prostu kiepski metabolizm. Jeżeli się jednak mylę to może hmm... mężczyźni zazwyczaj są wyjątkowo "honorowi" - może wejdź mu delikatnie na ambicje i powiedz, że po prostu nie potrafi się wziąć za siebie. Myślę, że może to poskutkować odpowiedzią jak z reklamy: "Ja nie potrafię, ja?!":) Załóż się z nim o coś na czym mu zależy - oczywiście mam raczej na myśli Wasze wspólne "zabawy", a nie nową grę komputerową:P

Zofija

Postautor: Zofija » czw lis 13, 2014 10:27 am

A może po prostu delikatnie powiedz, że Ci to przeszkadza. Zaproponuj wspólne treningi. Najlepiej bieganie albo pływanie. Albo coś bardziej modnego, jak cross fit. Na pewno mu się spodoba :) A jeżeli to nie pomoże- wprowadź zmiany w jego diecie. Brązowy ryż zamiast białego, więcej warzyw, regularne posiłki.

Demeter

Postautor: Demeter » czw lis 13, 2014 1:13 pm

Naszła mnie jeszcze jedna myśl. Bo jego rodzina do szczupłych nie należy… ale kiedy się zaczynaliśmy spotykać on był dużo szczuplejszy. Myślicie, że to u nich rodzinne czy dlatego, że po prostu jedzą jak opętani?:) Spróbuję wprowadzić dietę, ja gotuję, więc mu nawet o tym nie powiem:)

stefan

Postautor: stefan » czw lis 13, 2014 1:21 pm

Nic na siłę nie zrobisz, jeśli nie zechce schudnąć to za niego tego nie zrobisz. Wprowadzisz bezwiednie ograniczenia w jego diecie to będzie głodny i doje słodkościami albo czymś na mieście - jak dla mnie walka z wiatrakami. Lepiej porozmawiać, wybadać sprawę i zacząć coś robić.
Aby schudnąć trzeba mieć spore samozaparcie więc żadne sztuczki raczej nic nie dadzą :D

oksanabuk

Postautor: oksanabuk » czw lis 13, 2014 2:32 pm

Najlepszym sposobem będzie wspólny trening :)

Mariolka

Postautor: Mariolka » wt lis 25, 2014 9:29 am

Ja mam jeszcze jeden pomysł! Zacznij sama ćwiczyć i powieś sobie na lustrze jakieś motywujące zdjęcie, na przykład takie, przedstawiające chudziutką panią (nie wiem, czy jesteś bardzo szczupła, czy nie :P ):
Obrazek
Może on zauważy, że Ty o siebie dbasz i poczuje presję, że nie jest dla Ciebie wystarczająco przystojny i sam też zacznie ćwiczyć :D Hi hi :D

P.S.: Jemu też możesz podrzucić zdjęcie jakiegoś umięśnionego przystojniaka xD
Obrazek

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » wt gru 30, 2014 2:05 pm

Mariola, super pomysł, myślę, że takie fotki działają na wyobraźnię lepiej niż słowa :-)
Ciekawe, czy u Demeter poskutkowały?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

LORD4SPORT

Postautor: LORD4SPORT » wt sty 13, 2015 12:53 pm

Jeśli mogę się wypowiedzieć - jako mężczyzna :) Wiem jak i co możne zmusić do treningu ukochanego mężczyznę....
- ostentacyjne zwracanie uwagi na wysportowanych facetów (TV)
- i co żaden facet nie znosi - pieszczenie ich otyłości w słowach - (mój duży brzuszek, mój moto moto(hipcio), o jakie słodkie boczki itp...)
To powinno pomóc ;)
Pozdrawiam
Jacek

aneczq77

Postautor: aneczq77 » czw lut 19, 2015 3:48 pm

Może samej zacząć narzekać na własną wagę i po prostu prosić o wspólne ćwiczenie żeby było raźniej.

Wróć do „Grupa wsparcia”