Pomoc dietetyka

te duże i te małe
malwi22

Pomoc dietetyka

Postautor: malwi22 » pt lut 06, 2015 12:03 pm

Witam!
Jeżeli potrzebujecie pomocy specjalisty polecam odwiedzić portal www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dietetyk/
Zachęcam do korzystania i wyrażania opinii na temat lekarzy. Życzę powodzenia w realizacji wyznaczonych celów.

kama34

Re: Pomoc dietetyka

Postautor: kama34 » pt lut 06, 2015 12:37 pm

Jeżeli ktoś już założył taki temat, ja chciałabym podziękować mojej Pani dietetyk, która prowadzi mnie w stronę wymarzonej sylwetki.
Do Pani Sandry trafiłam z polecenia koleżanki, zawsze obawiałam się pójść do dietetyka. Było mnóstwo powodów: wstyd, obawa ile będzie to kosztowało, obawa o brak efektów. Jednak dzisiaj jestem przekonana o tym, że to była dobra decyzja. Schudłam 10kg ćwicząc i jedząc zdrowo, jeszcze trochę kilogramów przede mną, ale motywuje mnie to, że rzeczywiście widzę efekty. Trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się, pozdrawiam!

Domara

Postautor: Domara » pn lut 23, 2015 6:03 pm

Ważne, żeby dietetyk dostosował dietę do naszego stylu życia. Warto np uprzedzić dietetyka, jeśli pracujesz 8 godzin i nie masz możliwości jeść co 2 godziny bo system pracy na to nie pozwala. Warto być szczerym, np jeśli nie zamierzasz jeść wędzonego łososia- powiedz o tym, a efekty będą.

magdab

Postautor: magdab » pn wrz 21, 2015 3:12 pm

Gdyby nie pomoc dietetyka, już chyba straciłabym wiare- bo do tej pory probowałam już wszystkiego i zazwyczaj konczyło sie to marnym skutkiem. Na szczescie trafiłam na strone centrum Naturhouse i zdecydowałam sie skorzytac z ich rady. Dzieki dobranej diecie i suplementom udało mi sie zrzucic 8 kg, ale to nie koniec mojej drogi. wiem, ze mi sie uda- bo dotychczasowe efekty sa bardzo mobilizujace.

Szegidka

Postautor: Szegidka » czw lis 26, 2015 9:54 am

Ja miałam tak poważny problem, że nie wierzyłam, iż w ogóle można jeszcze coś z nim zrobić. Chodziłam ze zwieszoną głową, ukryta w bezkształtnej sukience przypominającej worek na kartofle. Koleżanka mnie namówiła na wizytę u Pani dietetyk Anny Janickiej, opierałam się, ale poszłam. Dzisiaj wiem, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wreszcie schudłam i wyglądam tak jak zawsze chciałam...

magdab

Postautor: magdab » pn lip 31, 2017 6:30 am

Mnie prowadzi Pani Edyta Sekuła. Schudłam z nią już 20 kilogramów. Znajdziesz ją w Intima Clinic.

Wróć do „Wasze sukcesy w odchudzaniu”