jak osiagnac sukces w odchudzaniu

te duże i te małe
jawor99

Re: jak osiagnac sukces w odchudzaniu

Postautor: jawor99 » śr gru 03, 2014 3:53 pm

Cześć!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od razu wpadł mi w oko temat związany z odchudzaniem - jest mi szczególnie bliski. Może komuś pomoże / zainspiruje moja historia odchudzania (zrzuciłem 20kg) przedstawiona w formie podcastu (nagranie audio) na blogu, który z żoną właśnie budujemy:
www.wiecejnizzdroweodzywianie.pl/002 - Jak schudłem 20kg?
Nagranie można słuchać na blogu, lub ściągnąć z iTunes.

Zapraszam do wysłuchania. Z chęcią odpowiem również na wszelkie pytania, jeżeli takowe się pojawią. Najlepiej je zadać w formie komentarza na blogu, zaglądam tam praktycznie codziennie, więc odpowiedź będzie równie szybko :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Michał

Mariolka

Postautor: Mariolka » czw gru 04, 2014 11:06 am

Wszędzie słyszy się o tych jagodach acai. Na czym to w ogóle polega? Co one mają w sobie?

PhilipBlue

Postautor: PhilipBlue » pn gru 15, 2014 11:58 pm

Mariolka pisze:Wszędzie słyszy się o tych jagodach acai. Na czym to w ogóle polega? Co one mają w sobie?

Podbijam temat, może ktoś coś na ten temat powiedzieć?
Natura jest wszędzie taka sama.

aneczq77

Postautor: aneczq77 » czw lut 19, 2015 3:49 pm

Motywacja, od tego trzeba zacząć przy zrzucaniu kg. Bez tego nawet najlepsze diety i najlepsze preparaty nie pomogą.

Monika78

Postautor: Monika78 » pt cze 05, 2015 7:32 am

Moim zdaniem wszystko można zrobić samemu w domu. Wystarczy trochę poczytać albo pooglądać filmików. Teraz jest tylu vlogerów!! Polecam np. Mariusza Mroza. Kluczowe jest to, by mieć deficyt w diecie, czyli jeść ok 200 - 300 kalorii mniej niż potrzebujemy. Potem odpowiednie dobranie makroskładników, trening i musi być dobrze. Zajrzyjcie do internetu. Tam wszystko jest!!!

Magda1987

Postautor: Magda1987 » wt sty 05, 2016 4:41 pm

A mi udało się schudnąć aż 13 kg :)
Udało mi się dzięki ćwiczeniom, regularnym posiłkom oraz suplementowi GreenActiv.
Byłam sceptycznie nastawiona do niego, ale przeczytałam na stronie greenactiv.pl że opiera się na naturalnych składnikach takich jak zielona kawa. Poza tym, nawet jeśli kg były mocno naciągane na tej stronie, to i tak stwierdziłam, że zaryzykuję.
Może to zabrzmi jak reklama ale ja na prawdę dzięki temu schudłam!
Nie wiem jaka była proporcja suplement/dieta/ćwiczenia - co bardziej pomogło, jednak wiem jak fajnie to zadziałało kiedy połączyłam te 3 rzeczy :P
Pozdro
Magda

Olga

Postautor: Olga » wt sty 12, 2016 8:16 am

Ja nie wierzę w te wszystkie cudowne, suplementy diety. Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są kluczami do pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia. Picie 1,5 litry czystej wody jest zdecydowanie lepsze aniżeli jakieś ziołowe herbatki czy inne tabletki. Pozdrawiam!

EdytaMalinowska

Postautor: EdytaMalinowska » pt sty 22, 2016 1:12 pm

Magda1987 pisze:A mi udało się schudnąć aż 13 kg :)
Udało mi się dzięki ćwiczeniom, regularnym posiłkom oraz suplementowi GreenActiv.
Byłam sceptycznie nastawiona do niego, ale przeczytałam na stronie greenactiv.pl że opiera się na naturalnych składnikach takich jak zielona kawa. Poza tym, nawet jeśli kg były mocno naciągane na tej stronie, to i tak stwierdziłam, że zaryzykuję.
Może to zabrzmi jak reklama ale ja na prawdę dzięki temu schudłam!
Nie wiem jaka była proporcja suplement/dieta/ćwiczenia - co bardziej pomogło, jednak wiem jak fajnie to zadziałało kiedy połączyłam te 3 rzeczy :P
Pozdro
Magda

Oo ja też schudłam, dzięki temu suplementowi. Brałam GreenActiv przez 2 miesiące i schudłam 12 kg, teraz ważę 50 kg i jestem mega szczęśliwa! :)

DietyOdchudzajace

Postautor: DietyOdchudzajace » czw lut 18, 2016 5:49 pm

Odchudzanie to prawdziwe wyzwanie, ciężka codzienna praca oparta i na diecie, i na ćwiczeniach. Cudowne sposoby nie rozwiązują problemu.

magdab

Postautor: magdab » wt lut 23, 2016 9:17 am

mój narzeczony regularnie chodzi na siłownie :) jeszcze kilka lat temu miał kilkanaście kg nadwagi, teraz zebrał się w sobie, stosuje diete, ćwiczy, ale też widzę, że suplementy również przynoszą efekty, on zresztą sam je zachwala. Pamiętam, że stosował spalacz tłuszczu i rzeczywiście widział efekty. Ja sama też jestem zdania, że one znacznie przyczyniły sie do redukcji tkanki tłuszczowej, także jestem zwolenniczką. :)

Wróć do „Wasze sukcesy w odchudzaniu”