jak osiagnac sukces w odchudzaniu

te duże i te małe
AnkaSkakanka

Re: jak osiagnac sukces w odchudzaniu

Postautor: AnkaSkakanka » śr mar 30, 2016 9:13 am

Ja boję się eksperymentować ze spalaczami itp., więc staram się przede wszystkim racjonalnie odżywiać. W wymyśleniu menu bardzo pomogły mi tabele kaloryczności. Nie mogę się doczekać wakacji, kiedy będę mogła pochwalić się efektami diety i ćwiczeń :)

banialuka

Postautor: banialuka » wt kwie 12, 2016 5:29 pm

Odpowiadając na pytanie: przede wszystkim mieć silną wolę, chęci i motywacje! Bez tego ani rusz! Najskuteczniejsza dieta to MŻ, do tego ćwiczenia i ruszanie 4 liter :P Można wspomagać się suplementami diety , ale one działają bardziej jak placebo, a w rzeczywistości nie odchudzają.

Dagga

Postautor: Dagga » ndz kwie 24, 2016 4:43 pm

To jest bardzo dobry pomysł, w ogóle porobienie sobie różnych badań przed odchudzaniem ma sens, bo przynajmniej możemy się dowiedzieć, co się z nami dzieje i w jaki sposób mamy się odchudzać. Tym bardziej, jak jest to darmowe. Ja schudłam dzięki diecie Montignaca, ale moja nadwaga była moją winą (zajadanie problemów, lenistwo itd.) i nie miałam na szczęście jeszcze większych problemów ze zdrowiem.

Wróć do „Wasze sukcesy w odchudzaniu”