Koktajle warzywne

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Demeter

Koktajle warzywne

Postautor: Demeter » śr lip 29, 2015 11:20 am

Dla tych, którzy są zainteresowani zdrowym trybem życia i odżywiania mogę polecić koktajlewarzywne.pl Super sprawa; prowadzę aktywny tryb życia - kajaki, rowery, konie, biegi... Koktajl mam zawsze przy sobie i gdy tylko braknie mi sił to wolę go wypić i zadbac o zdrowie niż na siłe obzerac się fastfoodami. Tym bardziej, że nie zawsze tam gdzie się znajduję (np. w środku lasu:)) jest pod ręką sklep / bar / restauracja. Na mnie taki koktajl działa jak naturalny energetyk i kiedy rzeczywiście nie mam już siły, a nogi i wszystko odmawia posłuszeństwa - a niejednokrotnie mnie takie sytuacje już spotykały, to rzeczywiście działa lepiej niż batonik.

malwi22

Re: Koktajle warzywne

Postautor: malwi22 » pn wrz 07, 2015 1:51 pm

Ja próbowałam robić takie koktajle ale zwyczajnie mi nie smakowaly

Nessie

Postautor: Nessie » wt sty 26, 2016 10:48 am

bardzo fajna sprawa takie soki domowej roboty ;)

kiss765

Postautor: kiss765 » czw lut 04, 2016 12:15 pm

Tyle się teraz o nich mówi, a ja jeszcze nie miałam okazji ich spróbować. Już kilka tygodni kupuję blender i jeszcze nie dotarłam do sklepu :) ale jak tylko sobie go sprawię to zaczynam robić koktajle :D

Oscar89

Postautor: Oscar89 » wt lut 09, 2016 9:33 am

kiss765 pisze:Tyle się teraz o nich mówi, a ja jeszcze nie miałam okazji ich spróbować. Już kilka tygodni kupuję blender i jeszcze nie dotarłam do sklepu :) ale jak tylko sobie go sprawię to zaczynam robić koktajle :D

nie kupuj blendera tylko wyciskarkę wolnoobrotową, one jednak zachowują więcej wartości odżywczych w sokach, nie miażdzą tak warzyw tylko przeciskają tym ślimakiem w środku by wydobyć jak największą ilość soku z pulpy no i blenderem nie wycisniesz kiełków tylko je zmielisz na papkę a te nowoczesne wyciskarki mają takie fukncję. Ja mam np w domu JuiceMe i bardzo sobie chwalę.

moccatto

Postautor: moccatto » czw mar 17, 2016 12:37 pm

Popieram Oscar89 :) wyciskarki teraz maja podobne funkcje jak blendery. Ja mam Kuvings B6000 i mam takie pełne sito i też tam mogę sobie mogę niby blendować :) Ale jak widziałam w sklepie tam gdzie kupowałam to te blendery to teraz takie wymyślne. Nie dość że 32 000 obr to jeszcze maja termometry w popychaczach, funkcje podgrzewania, robienia mąki itp. to też fajna sprawa :) Ale nie można mieć wszystkiego, szczególnie przy takich cenach

k-asia

Postautor: k-asia » śr paź 19, 2016 2:03 pm

podpisze sie pod tym, ze podobne nie znaczy takie same. tak samo jak blender, sokowirowka marnuje mnóstwo witamin z warzyw i owocow, no a przeciez dla nich te soki w koncu sie robi, wiec po namysleniu równiez kupilam wyciskarke wolnoobrotową evergreen i moja dieta sokowa wreszcie ma sens :)

kiss765

Postautor: kiss765 » śr lis 29, 2017 9:06 am

Gdzieś czytałam, że najzdrowsze koktajle, to te zielone. Ja znalazłam fajny przepis, bo oprócz tego, szpinak, banan i inne, to mogę dodać mojej ulubionej, też zielonej Piwniczanki http://piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/ko ... akowy.html Naprawdę smakuje super!

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”