Antybiotyki i biegunka

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
yustyna

Antybiotyki i biegunka

Postautor: yustyna » wt cze 04, 2019 2:07 pm

Możecie coś poradzić na taką sytuację? Zawsze podczas takiego leczenia mam potem problemy jelitowe

mata

Re: Antybiotyki i biegunka

Postautor: mata » sob cze 15, 2019 6:27 am

Koniecznie musisz stosować podczas leczenia odpowiedni probiotyk dla dorosłych bo to on wspiera i pomaga odbudować florę jelitową.

piotrkropotkin

Postautor: piotrkropotkin » pn cze 24, 2019 8:11 am

W przypadku dorosłych to biegunką zawsze byłem w stanie sobie bez problemu poradzić, czy to chodziło o mnie, czy też o moich znajomych :). Dużo większą panikę zawsze wywoływało we mnie, gdy biegunka dotykała jakiegoś dziecka. No bo co na biegunkę u dziecka poradzić? Jak się okazuje, nie jest to wcale tak pesymistyczna sytuacja. Tutaj: https://www.acidolac.pl/brzuszek-i-jeli ... la-dziecka znalazłem przydatne informacje na ten temat :).

juka

Postautor: juka » czw lip 11, 2019 9:49 am

Zgadzam się z powyższymi wpisami trzeba brać probiotyk nawet po zakończeniu antybiotykoterapii brać przez kilka dni.

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”