Olej kokosowy

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
kiciaszewska

Re: Olej kokosowy

Postautor: kiciaszewska » czw paź 22, 2015 8:58 pm

Olej kokosowy - doskonały do smażenia :D

chomiczówka

Postautor: chomiczówka » czw paź 22, 2015 10:14 pm

Ja używam do włosów, średnio raz w tygodniu, mam co prawda cienkie i raczej słabe włosy, ale dzięki temu olejowi są na pewno bardziej odżywione i lśniące :)

kiciaszewska

Postautor: kiciaszewska » pn paź 26, 2015 5:36 pm

Olej kokosowy est bardzo zdrowy, ja zaczęłam go stosować jak miałam problemy z włosami , po za tym w ogóle olej kokosowy wpływa korzystnie na zdrowie.

moccatto

Postautor: moccatto » wt lis 10, 2015 4:43 pm

Oleje są super :D dlatego ja zakupiłam swoją domową prasę do tłoczenia YODA :)

Polianna1

Postautor: Polianna1 » śr gru 02, 2015 1:06 pm

Olej kokosowy jest nie tylko świetny do smażenia, ale ma wiele zdrowotnych oraz kosmetycznych zastosowań.
Ostatnio doczytałam, że zapobiega powstawaniu próchincy i sprawdza się nawet jako pasta do zębów ;)
Wirtualne Biuro Warszawska 6, Białystok - zakładanie firmy

Oscar89

Postautor: Oscar89 » czw sty 28, 2016 11:41 am

stecyn23 pisze:Witam, co sądzicie o oleju kokosowym do smażenia? Warto wydać te pare złotych więcej i go stosować jako zamiennik?

Jest świetny i unierwsalny, sam w domu na nim robię wiele rzeczy, tylko na tym bez zapachu no bo pierś z kurczaka w przyprawach usmażyć na tym to tak troszkę słabo chyba ze to danie ala azjatycie z jakimś mleczkiem kokosowym to może ale nie próbowałem

krystyna92

Postautor: krystyna92 » śr lut 03, 2016 3:44 pm

Według mnie świetny do wszystkiego:
- do smażenia - pozostawia piękny kokosowy zapach, jest też wersja bezwonna nawet w Biedronce ostatnio widziałam! Świetny smak i delikatne mięso
- do włosów - odżywia i działa lepiej niż niejedna maseczka na włosy
- na skórę - doskonale nawilża
generalnie używam gdzie się da :)
Pozdrawiam :)

kiss765

Postautor: kiss765 » czw lut 04, 2016 12:12 pm

Świetny jest. I jak bardzo uniwersalny. Mało co ma tyle zastosowań :)

moccatto

Postautor: moccatto » wt mar 15, 2016 3:03 pm

No ja osobiście kupiłam swoją prasę do tłoczenia. Zainwestowałam sobie w kilka ekologicznych ziaren ale kupuje też takie zwykłe ze sklepów i tłoczę sobie na bieżąco. odkryłam że nie tylko kokos jest taki super ale i len i czarnuszka A oto moja prasa http://www.olgasmile.com/prasa-do-oleju-yoda.html

magdab

Postautor: magdab » wt lis 15, 2016 2:36 am

Ja ostatnio jestem fanatyczką oleju, zarówno w kuchni, jak i kosmetyce ;) Najbardziej lubię olej kokosowy, z wiesiołka, lniany i z krokosza. Trzeba tylko kupowac je dobrej jakości, a nie pierwsze lepsze z brzegu. Znalazłam w internecie super stronę: naturalny-market.pl, na której mam wszystko czego potrzebuję, oleje i zioła :D

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”