Olej kokosowy

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
malinahalina

Re: Olej kokosowy

Postautor: malinahalina » pt sty 13, 2017 1:24 pm

Ja tylko z takiego korzystam, dodatkowo codziennie rano nadczo biore lyzke oleju kokosowego (100% virgin) i ssam jak cukierek przez jakies 20 min potem plukam buzie ciepla woda z 1 lyzeczka sody, zeby mam bielusienki i nie mam problemu z smierdzacym oddechem :)

tiara

Postautor: tiara » wt sty 17, 2017 11:21 am

Ja odkąd usłyszałam jaki to cudowny jest olej kokosowy od tamtej pory gotuję tylko z jego pomocą.

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:29 am

Olej kokosowy faktycznie jest bardzo chwalony na wielu forach i używany głównie w kuchni, np: do smażenia potraw. Poza tym jego zaleta jest także niższa cena w zależności oczywiście od tego gdzie zdecydujemy się go kupić.

sprinterka

Postautor: sprinterka » śr mar 22, 2017 5:47 pm

Oczywiście, że warto :) Co, do ceny, to zależy z jakim dokładnie olejem porównujemy i jaki rodzaj kokosowego bierzemy pod uwagę (są rafinowane i nierafinowane, ten pierwszy jest tańszy, ale gorszy). Smażenie na oleju kokosowym jest wygodne, on ma wysoką temperaturę palenia dzięki czemu tak nie chlapie, no i posiłki mają ten taki egzotyczny posmak ;) A jak Ci się znudzi smażenie, to możesz zrobić tak jak ja i zabrać go do łazienki, żeby pielęgnować urodę... mówię serio, nawilżam nim włosy i twarz, ale można znacznie więcej. Podrzucam stronę z zastosowaniami: naturalnemetody.pl/olej-kokosowy/

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » wt sie 22, 2017 11:45 am

Warto też zwracać uwagę gdzie kupujemy daną żywność, składniki bo im lepszy i bardziej sprawdzony sklep, tym większa szansa, że dany produkt będzie po prostu wysokiej jakości i w 100% naturalny.

FITelsaa

Postautor: FITelsaa » sob wrz 02, 2017 10:26 pm

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl ! :D :D :)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”