asystor slim czy naprawdę działa

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
oleole.50

asystor slim czy naprawdę działa

Postautor: oleole.50 » pt mar 20, 2015 1:54 pm

Witam
Krzysztof 38 lat 107 kg 188 wzrostu
mam pytanie czy asystor slim naprawdę działa czy to tylko psychika działa a tabletki nic nie działają
Jedyny haczyk tkwi moim zdaniem w ilości poszczególnych substancji.małe ilości są w jednej tabletce.trzeba by 2 łykać
Stosuje 2 miesiąc schudłem 10 kg ale stosuje dietę tzn zdrowe odżywianie 2000 kalorii 5 posiłków co 3 godz w tym obiad ryz lub kasza z filetem i 2 litry wody nie wiem czy to zasługa diety czy tabletki pomagają i czy jak odstawie je nie przytyje ?
odstawiłem całkowicie cukier nie słodzę nie jem nic oprócz warzyw i mięsa .
cukier zawsze będzie na 100% nie da się odstawić bo w niektórych produktach i tak jest.

oczneody

Re: asystor slim czy naprawdę działa

Postautor: oczneody » ndz mar 22, 2015 10:22 pm

Szczerze Panie Krzysztofie, radziła bym przesiąść się na zdrowe odżywianie :) Bez żadnych ustępstw tylko "dobre" jedzenie. Bez słodyczy i jak najmniej tłuszczu.
I do tego siłownia, teraz w modzie jest Crossfire. Na początku jest bardzo ciężko nie ukrywam. Ale uzyska Pan rezultaty już po miesiącu . Obiecuję :0

malwi22

Re: asystor slim czy naprawdę działa

Postautor: malwi22 » śr wrz 09, 2015 9:14 am

Myślę, że jedynie wspomaga ;)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”