Wody lecznicze w dietach

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
malinahalina

Re: Wody lecznicze w dietach

Postautor: malinahalina » pt sty 13, 2017 1:28 pm

jak wychodze z mieszkania to mam taka duza litrowa szklana butelke i do niej wrzucam cala galaz miety i zalewam ja woda jak mi sie tylko skonczy .
Polecam bo mocno jest odświeżająca :)

tiara

Postautor: tiara » wt sty 17, 2017 11:46 am

Ja tez mam specjalną butelkę, jak wychodzę do pracy to wlewam do niej wodę, cytrynę i mięte jak akurat mam. Dla mnie to najsmaczniejsza woda:)

kiss765

Postautor: kiss765 » pt sty 27, 2017 12:35 pm

Ja się zaopatrzyłam w bidon, bardzo praktyczny pojemnik przy treningu, czy wyprawach rowerowych. Wrzucam kawałki owoców z listkiem mięty, wlewam średnio gazowaną wodę mineralną i to mi odpowiada. Zdrowe i smaczne picie.

czala

Postautor: czala » wt sty 31, 2017 11:42 am

Ja teraz planuje zrobić sobie detox i pić wodę z cytryną:)

Edyta126p

Postautor: Edyta126p » wt sty 31, 2017 9:12 pm

Wodę z cytryną piję już tydzień. Szczególnie po treningu. Czuję się wtedy bardzo dobrze :)

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:37 am

Nie musi być to koniecznie woda z cytryną, tutaj możemy pokusić się o picie samej wody, powiedzmy butelkę dziennie i również zafundujemy dla swojego organizmu optymalny detoks. Pamiętajmy też, ze sama woda to nie wszystko, musimy stosować odpowiednia dietę.

evelajna

Postautor: evelajna » wt lis 28, 2017 7:55 pm

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad generatorem wody wodorowej. Słyszałam o tym typie wody same dobre rzeczy. Jej właściwości powodują, że organizm regeneruje się i oczyszcza, a także spowalnia proces starzenia. Najwięcej informacji znalazłam na stronie wodah2.com. Próbowaliście jej już?

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”