Soki sklepowe fakty i mity

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Nessie

Re: Soki sklepowe fakty i mity

Postautor: Nessie » pn lut 08, 2016 12:34 pm

Oscar89 pisze:wiesz co, ja mam taką firmy JuiceMe, fajna kolorowa nie za jakieś ogromne pieniądze a spełnia swoje zadanie super ;)

Kurczę a wiesz może gdzie taką można kupić? Może bym sobie taką sprawiła, akurat mam trochę wolnej gotówki a w sumie fajna sprawa

Oscar89

Postautor: Oscar89 » śr lut 10, 2016 11:38 am

wiesz co zobacz sobie w internecie, albo na stronie bezpośredniego dystrybutora, ja np, mam z puregreen.pl

moccatto

Postautor: moccatto » czw mar 17, 2016 12:33 pm

Ja polecam kupowanie w sklepach stacjonarnych takich sprzętow. Zawsze można na żywo je zobaczyć i dopytać. A teraz można ich już trochę znaleźć

k-asia

Postautor: k-asia » śr paź 19, 2016 2:07 pm

Kurczę a wiesz może gdzie taką można kupić? Może bym sobie taką sprawiła, akurat mam trochę wolnej gotówki a w sumie fajna sprawa[/quote]

ja bym radzila sprzet z evergreena http://myevergreen.pl/evergreen/?utm_so ... nversation - kupialam po namowach znajomcyh i teraz polecam wszystkim bo serio warto. radzi sobie z marchewkami i wszystkimi twardywami warzywami, na ktorych wymiekaja inne

malinahalina

Postautor: malinahalina » pt sty 13, 2017 1:29 pm

ja slyszalam kiedys ze kazdy robiony w domu sok powinnien byc z woda rozcienczony i powinniena byc do niego dodana lyzka oliwy/jakiegos tluszczy i cytryna zeby witaminy sie lepiej wchlanialy

tiara

Postautor: tiara » wt sty 17, 2017 11:47 am

Soki sklepowe to sam cukier, lepiej dołożyć i kupić sok świeżo wyciskany lub kupić sobie do domu sokowirówkę i samemu tworzyć swoje kombinacje soków:)

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:28 am

Raz, że soki sklepowe to sam cukier, a dwa iż procent zawartości prawdziwego soku z owoców jest nikły i są poziomie niższym niż 20%. Zwracajmy uwagę głównie na ten fakt. Poza tym zdecydowanie lepszą i zdrowsza opcja jest wyciskanie soków samemu za pomocą dobrej wyciskarki. Sami zobaczycie, że wówczas ma zupełnie inny smak.

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”