Krew w moczu. Co może oznaczać

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
stelka

Krew w moczu. Co może oznaczać

Postautor: stelka » pt lut 10, 2017 2:24 pm

Cześć. Dzisiaj z rana widziałam u siebie krew w moczu. Potem już nie było. Trochę mnie to przeraziło. Czy może byc to coś groźnego?

dolly

Re: Krew w moczu. Co może oznaczać

Postautor: dolly » sob lut 11, 2017 7:16 pm

W większości przypadków jest to objaw zapalenia. Albo kamicy nerkowej. Nie powinnaś jednak tego bagatelizować. Zawsze warto jest wykonać badanie moczu. Kosztuje niewiele bo jakieś 6 zł oraz wykonasz je w praktycznie każdym laboratorium.

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:25 am

Najlepiej z takim wynikami udać się bezpośrednio do lekarza specjalisty- urologa aby dokładnie je sprawdził. Krew w moczu może oznaczać zła prace jelit lub nerek.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » ndz sty 28, 2018 2:15 pm

Niektóre warzywa tj. burak barwią mocz na kolor czerwony. Nie wiem, czy jest tak w twoim przypadku, lecz warto zastanowić się, czy wczoraj nie jedliśmy na przykład barszczyku lub buraczków ćwikłowych na obiad :-) Mam nadzieję, że właśnie tak było w twoim przypadku, jeśli nie to jak najszybciej trzeba udać się do lekarza.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”