Zdrowe smakołyki w pracy

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Kasiak

Zdrowe smakołyki w pracy

Postautor: Kasiak » czw mar 08, 2018 11:25 am

Cześć Wam!

Piszę tutaj aby zachęcić Was do dyskusji nt. posiłków w pracy. Otóż w moim biurze panuje dość liberalna atmosfera, wiecie - chaos, zgiełk, życie - jak na Manhattanie. Najbardziej irytował mnie wszechobecny zapach jedzenia, mlaskanie, resztki posiłków na podłodze... Zirytowana tą sytuacją zainicjowałam wprowadzenie do biura lekkich posiłków pracowniczych. Zdecydowaliśmy się na jagody Goji, do tego doszły orzechy makadamia i batony proteinowe. Taka przekąska od firmy spodobała się pracownikom i przyjęła się na stałe. Oczywiście robimy wariacje, np. daktyle + orzechy włoskie + owsianka itd., natomiast jakby tego było mało - postawiliśmy automat z Bakallandem (firma u której zamawiamy, internetowy sklep z bakaliami) i każdy może sobie szybko schrupać batonika gdy opadnie z sił ;) Zauważyłam, że wpłynęło to pozytywnie na życie firmy: pracownicy mniej biegają po biurze (bo mają swoje przekąski na miejcu), nie czuć odgrzewanym jedzeniem, no i śmiejemy się, że w takim tempie postawimy w biurze siłownię :lol: Jak wygląda ten aspekt pracy u Was? Pozdrawiam

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”