Strona 1 z 1

Kosmetyki naturalne - gdzie?

: czw lut 07, 2019 7:31 pm
autor: pesto
Czy stosujecie w ogóle kosmetyki naturalne do pielęgnacji? jeśli tak to gdzie kupujecie i jakie to są? ja się dopiero zaczynam interesować tematem, widzę, że sporo marek ma takie w ofercie, na https://www.maxdrogeria.pl/ sporo dobrych i polecanych można dostać. Jak się zapatrujecie w tym temacie? te naturalne są lepsze czy nie ma różnicy? działają równie dobrze jak te z "wspomagaczami" w składzie?

Re: Kosmetyki naturalne - gdzie?

: sob mar 16, 2019 5:23 pm
autor: laleczka
zajrzyj sobie na https://skinexpert.pl/ - tam znajdziesz swietne dermokosmetyki, ktore maja naprawde genialny sklad. Ja stosuje juz od dluszego czasu kremy do skory wrazliwej i sklonnej do podraznien i widze zdecydowana poprawe.

Re: Kosmetyki naturalne - gdzie?

: wt sie 06, 2019 11:05 am
autor: piotrkropotkin
Co prawda trudno byłoby mi osobiście uchodzić w tym temacie za eksperta, niemniej może dorzucone przeze mnie 2 grosze okażą się dla kogoś jednak przydatne, zatem ośmielę się je włączyć :). Moja narzeczona dość chętnie korzysta z różnych kosmetyków naturalnych – między innymi marki Namico, jeżeli się teraz nie mylę – i z tego co wiem wszystko zawsze kupuje w jednym i tym samym miejscu. Jest to drogeria internetowa eZebra, której asortyment można sobie poprzeglądać pod tym adresem internetowym: https://www.ezebra.pl/ . W sumie przyznam, że bardzo mnie cieszy, że przerzuciła się z zakupami w kwestii kosmetyków do Internetu, bo wcześniej zawsze ciągała mnie po wielu różnych drogeriach stacjonarnych. I nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic przeciwko wspólnym zakupom, zawsze też coś dla siebie przy okazji złapałem – jednak zanim ona skompletowała wszystko, co jej potrzebne, to przynajmniej kilka sklepów trzeba było niestety obskoczyć. Teraz zaś jest zadowolona, że w tej drogerii internetowej ma wszystko razem, w jednej paczce do niej przychodzi :).