Własny gabinet dietetyczny

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Marysia_89

Własny gabinet dietetyczny

Postautor: Marysia_89 » sob kwie 06, 2019 9:31 pm

Cześć,

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad własnym gabinetem dietetycznym. Na start musiałabym prowadzić go sama, więc czeka mnie wiele pracy.
Widziałam w sieci, że są różne oprogramowania medyczne, które bardzo ułatwiają pracę.
Znalazłam ostatnio egabinet.pl (see more). Dzięki niemu będę mogła wysyłać powiadomienia pacjentom, drukować notatki z wizyt czy mieć stale zaktualizowaną bazę leków.
Co o tym myślicie? :)

Hitaka

Re: Własny gabinet dietetyczny

Postautor: Hitaka » wt kwie 30, 2019 6:02 pm

Myślę, że zainteresuje Cie aplikacja Medidesk która jest świetnym rozwiązaniem w przypadku rejestrowania pacjentów na wizytę. Nie jest skomplikowana, raczej intuicyjna więc obsługa jest banalnie prosta. A dzięki niej będziesz miała w czasie rzeczywistym dostęp do wszelkich zgłoszeń od pacjentów czy to drogą telefoniczną czy mailową - wszystko w jednym miejscu, dzięki czemu będziesz mogła sprawnie na wszystkie zapytania odpowiadać

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”