Preparaty na erekcję

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
piotrkropotkin

Preparaty na erekcję

Postautor: piotrkropotkin » śr cze 05, 2019 9:52 am

Pytanie dla jednych może będzie niesmaczne, innych zaś bardzo zainteresuje (bardziej liczę na tę drugą reakcję), ale jakie jest Wasze zdanie na temat preparatów na polepszenie jakości erekcji? Przeglądając Internet w poszukiwaniu informacji na, przykry jakby nie było, temat zaburzeń z erekcją trafiłem na tę stronę internetową: https://www.maxigrago.pl/, gdzie można znaleźć ciekawe teksty poświęcone temu właśnie zagadnieniu. Jest tam nawet test na zaburzenia erekcji – polecam sobie sprawdzić, ot tak nawet, dla poszerzenia horyzontów. W każdym razie, oprócz tych przydatnych materiałów znalazłem tam preparat na zaburzenia erekcji i zainteresowało mnie, czy macie może z nimi związane jakieś doświadczenia – czy to z nim konkretnie, czy podobnymi produktami – jeżeli chodzi o ich skuteczność itp. Myślę, żeby kupić go sobie na spróbowanie, no ale stwierdziłem, że wcześniej warto zrobić jakieś ogólne rozeznanie :).

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”