Tabletki na odchudzanie

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Kasiak

Re: Tabletki na odchudzanie

Postautor: Kasiak » czw lis 02, 2017 9:30 am

Po pierwsze nie ma pięknego ciała bez wysiłku. Aby to uzyskać to jednocześnie z dietą powinny iść ćwiczenia. Nie powiem aby było to takie łatwe, bo nie jest. Ale jak się zmieni przyzwyczajenia to z dnia na dzień staje się to łatwiejsze. Suplementy diety to nie są tabletki odchudzające. I mają one nam dostarczyć potrzebnych składników, o których często zapominamy w czasie diety, a są nam potrzebne. Nic nie zastąpi zmiany nawyków i żywieniowych, i tych ruchowych. Tylko dzięki temu można tak naprawdę schudnąć.

kamila00

Re: Tabletki na odchudzanie

Postautor: kamila00 » czw sty 18, 2018 1:13 pm

Tabletki to chwyt marketingowy najlepiej zdrowo się odżywiać. Ja schudłam na odpowiedniej diecie. Wybrałam dietę na 1500kcla i nie podjadając nic więcej się udało :)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”