Tabletki na odchudzanie

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
Izka
Site Admin

Tabletki na odchudzanie

Postautor: Izka » wt kwie 22, 2014 5:46 pm

Piszcie jakie są wasze opinie na temat tabletek na odchudzanie.
Czy działają? Czy jest to tylko kolejny chwyt marketingowy?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Imbrel

Re: Tabletki na odchudzanie

Postautor: Imbrel » śr lis 11, 2015 5:29 pm

Próbowałam kiedyś tabletek, i to nawet nie jednych i niestety bez żadnego skutku. Nie wiem, może są jakieś skuteczne albo może tylko na mnie nie działają :D Schudłam za to (11 kg) na Diecie Scarsdale którą polecam. Tabletki są chyba po prostu przereklamowane.

mochr

Postautor: mochr » pt gru 18, 2015 12:32 pm

Ja nie wierzę tabletkom na odchudzanie... Ruch to podstawa, a dodatkowo jakies naturalne suplementy z wysoką zawartością błonnika :)

Jzborowska

Postautor: Jzborowska » śr maja 03, 2017 11:48 am

Tabletki tabletkom nie równe... Chodzi Ci o jakieś konkretne?
Ja uważam że tabletki WSPOMAGAJĄ odchudzanie a nie robią całą robotę za Nas ;-)

Lulka

Postautor: Lulka » pt maja 12, 2017 12:42 pm

Mi tabletki pomogły i wiem, że nie jestem odosobnionym przypadkiem :) Wiadomo, że jeżeli ktoś wierzy w to, że będzie leżał i żarł fasfoody, słodycze i chudł 20 kg w tydzień to się przeliczy. Ale dla ludzi, którzy chcą zmienić jakość życia polecam naturalne roślinne suplementy. Ponad miesiąc temu zaczęłam łykać afrykańskie Mango, ćwiczyć i uważać na to co jem, zresztą tabletki pomogły mi ograniczyć słodkie i wiem, że to one, bo sama mam kiepską silną wolę :) Mango z boca botanica, które zamawiam ma dobry skład, 100% roślinny, więc nie boję się skutków ubocznych. Dodatkowo to preparat bogaty w witaminy dobre dla skóry i samopoczucia, a dobre samopoczucie to podstawa w odchudzaniu!

Jzborowska

Postautor: Jzborowska » pt cze 02, 2017 12:48 pm

Hejka, gdzie je kupiłas? Nie mogę tego odnaleźć :(

ventor

Postautor: ventor » śr lip 19, 2017 5:32 pm

Ja bym takim tabletkom na odchudzanie nie ufał. Niby cudowny sposób na zgubienie kilku kilogramów, a w rzeczywistości można sobie zaszkodzić... ja tam wolę naturalne sposoby odchudzania i w tym celu zachęcam do wchodzenia na stronę Adamed.Expert - znajdziecie tu pełno porad nt. zdrowego żywienia oraz kilka rodzajów treningu na poszczególne partie ciała :)

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » wt sie 22, 2017 11:43 am

Zdecydowanie nie warto, ponieważ tego typu tabletki niosą za sobą efekt placebo i nic poza tym. Postaw lepiej a dobra dietę, aktywność fizyczną i trening, dzięki czemu uzyskasz znacznie lepsze efekty.

FITelsaa

Postautor: FITelsaa » sob wrz 02, 2017 10:21 pm

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje!
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Kasiak

Postautor: Kasiak » czw wrz 14, 2017 2:01 pm

Wydaje mi się, że tabletki mają nam pomagać. Często raczej działają moim zdaniem jak placebo. Niektóre nawet lekko przeczyszczająco. Aby schudnąć nie wystarczą tabletki. Najważniejsza jest dieta i aktywność fizyczna. Bez tych dwóch elementów nie ma bata, że się schudnie. A jak słyszałam kiedyś o tabletkach z tasiemcami to mi się chciało płakać nad głupotą ludzką. W takim przypadku można schudnąć, ale też wcale nie trzeba, a pasożyt może w najlepszym przypadku spowodować tylko spustoszenie w organizmie.

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”