Czystek na odtrucie

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
don_pedro

Czystek na odtrucie

Postautor: don_pedro » pn maja 12, 2014 9:16 am

Na odtrucie organizmu w trakcie odchudzania ale nie tylko polecam Czystek:
yerbamarket.com/product-pol-7995-Czystek-BIO.html?text=czystek
U mnie świetnie się sprawdza, jeśli macie jakieś doświadczenia z tą roślinka - piszcie!

anosa

Re: Czystek na odtrucie

Postautor: anosa » czw sie 07, 2014 8:50 pm

Czystek to rewelacyjna sprawa. Mi nie zawsze chce się go robić ;/ szczerze wolę korzystać z suplementów bez dodatków chemii wtedy piję skoncentrowane ekstrakty nie tylko z czystka ale tez innych ziol bez obciążania organizmu chemią

lena888

Postautor: lena888 » wt paź 11, 2016 9:01 am

Czystek bardzo wspomaga trawienie. Podobne działanie ma też parzony koper włoski, podaje się go nawet małym dzieciom :)

ania94.4

Postautor: ania94.4 » śr paź 26, 2016 9:46 am

Czystek jak najbardziej polecam. Super sprawa, oczyszcza, polepsza samopoczucie. Wiadomo, że nie dzieje się to od razu, potrzeba cierpliwości i przede wszystkim wytrwałości i systematyczności! :) A co powiecie o mniszku lekarskim? Macie z nim jakieś doświadczenie?
Pozdrawiam serdecznie
"Pokój bez książek to jak ciało bez duszy."

magdab

Postautor: magdab » pt lis 18, 2016 3:41 am

Też popijam czystek i go sobie chwalę ;) Ogólnie jestem fanką różnego typu ziółeki najczęściej kupuję je na naturalny-market.pl bo nie chce mi się chodzić po sklepach i szukać, a tam mam wszystko w jednym miejscu :D teraz zastanawiam sie nad rozpoczęciem kuracji sokiem z młodego jęczmienia. troszkę kosztuje, ale ponoć warto...

malinahalina

Postautor: malinahalina » pt sty 13, 2017 1:25 pm

a czy Wam tez sie to zdarzyło ze po czystku macie jakies dziwaczne sny?
i jak go parzycie? i ile?

tiara

Postautor: tiara » wt sty 17, 2017 11:44 am

Ja również od 2 miesięcy pije czystek, jestem zadowolona. Czuje się jakoś lepiej, co do snów to mi się nie zdarzyło.

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:35 am

Akurat mi tak szczerze mówiąc nie przytrafiło się jeszcze aby po czystku mieć dziwne sny, wręcz przeciwnie bo w jakiś sposób pozwala on odbudować metabolizm naszego organizmu. Polecam go do picie kilka razy w tygodniu.

Kasiak

Postautor: Kasiak » śr gru 27, 2017 11:15 am

Ja na prawdę próbowałam pić czystek, ale on mi tak nie smakuje. Po prostu nie przechodzi mi on przez gardło. A naprawdę chciałam go pić, bo przecież tyle się słyszy o jego dobrych właściwościach. I w sumie to nie jedna moja znajoma go pije i bardzo go polecają. Ale chciałabym się was o coś w sumie innego zapytać, bo zauważyłam, że dieta bardzo osłabiła mój organizm. Znalazłam naprawdę dobrą dietę w internecie. Bo już na niej trochę schudłam. Choć wiadomo w święta trochę sobie pofolgowałam. W każdym razie zauważyłam, że więcej włosów mi wypada. Już wcześniej miałam z nim i problemy, bo zawsze mi wypadały, ale teraz jest jeszcze gorzej. A z racji, żre już wcześniej mi one jako tako wypadały nie zwracałam na to uwagi. Dopiero ostatnio sobie to uświadomiłam. I wydaje mi się, że może na to ma wpływ dieta. Co wy o tym sądzicie? Mam brać biotebal czy raczej zrezygnować z diety, albo macie na to inne rozwiązanie?

aliceee432

Postautor: aliceee432 » pn sty 15, 2018 3:39 pm

o czystku już czytałam jakiś czas temu i chciałam spróbować, bo wydaje się warty uwagi. mam nadzieje, że żadnych niepożądanych działań nie będzie ;D

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”