Przełom w odżywianiu - ktoś zna?

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
rivera

Przełom w odżywianiu - ktoś zna?

Postautor: rivera » czw cze 26, 2014 12:15 am

Ostatnio natrafiłam na nowy catering dietetyczny, który kilka razy reklamował się w internecie. Znalazłam też kilka ciekawych wypowiedzi na ich temat i postanowiłam się tym zainteresować. Ponieważ bardzo zależy mi na takim cateringu, bo wiem że ludzie mają efekty chciałam się dowiedzieć czy ktoś cokolwiek słyszał na ich temat? Chodzi o Przełom w odżywianiu (przelomwodzywianiu.pl). Na stronie mają dosyć ciekawe menu + tych kilka wypowiedzi pozytywnych. Może ktoś jeszcze coś wie na ten temat? Bądź też zna inny, dobry catering?

anosa

Re: Przełom w odżywianiu - ktoś zna?

Postautor: anosa » czw sie 07, 2014 8:47 pm

Słyszałam, że to rewelacyjna sprawa dla zajętych - ja tam jednak zawsze wolę sama zrobic wszystko to, co się da zrobić. Wtedy jestem pewna co jem :)

Betita

Postautor: Betita » pt sie 08, 2014 3:40 pm

ja też uwielbiam pichcić w kuchni, więc taki catering u mnie na pewno odpada. Lubie sama robić zakupy w sprawdzonych miejsca. Wtedy wiem, co jem :p
Jednak dla osób, które nie mają czasu, takie rozwiązanie jest świetne. Fajnie, że ktoś pomyślał o ludziach zapracowanych, którzy również chcą dbać o swoje zdrowie.

dorota_61176

Postautor: dorota_61176 » sob kwie 18, 2015 10:22 am

A ja troszkę z innej beczki odpowiem na przełom w odżywianiu, bo koniecznie muszę się z wami podzielić artykułem, na który natrafiłam. To również dotyczy przełomu w odżywianiu, a mianowicie jedzenie kolacji czy jedzenia przed snem. Wiecie dobrze, jak z każdej strony bombardują nas informacjami o tym że nie powinno się jeść po tej i po tej godzinie, broń boże przed snem. I tu przełom.. istnieją produkty, które spożywane przed snem pomagają nawet schudnąć!

ela

Postautor: ela » sob maja 23, 2015 9:10 am

Mi ostatnio koleżanka poleciła takie suplementy w żelu fimry Agel. Ogólnie w Polsce jest to mało popularne, ale efekty sobie bardzo zachwalała. Sprawdzcie sobie na facebooku agel -nowoczesne suplementy jakos tak ;)

oczneody

Postautor: oczneody » ndz maja 24, 2015 11:23 am

Lepiej kupić już coś od olimpa.

malwi22

Postautor: malwi22 » śr wrz 09, 2015 9:08 am

Fajna sprawa, pewnie kosztowna :(

Pobiedziak

Postautor: Pobiedziak » pn kwie 25, 2016 7:54 am

Fajnym rozwiązaniem dla mnie było jak wykupiłem sobie profesjonalny catering naprawdę mam codziennie świetne i smaczne jedzenie no i co najważniejsze zdrowe:)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”