Sklep z ekologiczną żywnością

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
werka

Sklep z ekologiczną żywnością

Postautor: werka » śr lip 23, 2014 3:06 pm

Wiem sama po sobie, że ciężko jest znaleźć sklep ze zdrową żywnością, dlatego jak już w końcu znalazłam taki to się nim z Wami dzielę: naturo.pl/zdrowa-zywnosc :) Zamawiałam tam na początku tylko żywność, teraz też przekonałam się do ich kosmetyków. Wam też polecam :)

Krosagro

Re: Sklep z ekologiczną żywnością

Postautor: Krosagro » pn sie 18, 2014 2:37 pm

Coraz więcej jest sklepów z zdrową żywnością. I nic w tym dziwnego, bo dbanie o siebie jest w końcu na topie :) Ale i tak trzeba zwracać uwagę co i gdzie kupujemy. Wielu sprzedawców oferuje tylko dobrze brzmiące slogany reklamowe, a ich produkty niewiele różnią się od tych znajdujących się w supermarketach. Oczywiście taka praktyka nie jest regułą :)
Dokładna lektura składu produktu jest najlepszym rozwiązaniem. A w kwestii warzyw i owoców, to najlepiej hodować je samodzielnie :)

Marzena1981

Postautor: Marzena1981 » wt sie 26, 2014 3:38 pm

Hej,
jeśli szukacie sklepów ze zdrową żywnością (i nie tylko) polecam fajna stronę internetową spozywczak.info/
znajdziecie tam sklepy w całej Polsce i informacje o nich. Możecie poszerzyć też bazę o sklepy/miejsca które Waszym zdaniem są godne uwagi.

Batrycze

Postautor: Batrycze » wt gru 09, 2014 11:46 am

Ekologiczne produkty, ja nie mam do nich zaufania. Przy ich produkcji nie wykorzystuje się tych wszystkich sztucznych "wspomagaczy" Wszystko byloby ok gdyby nie to, ze nie tak dawno temu byla u nas afera a mianowicie znaleziono w nich cos, co nie wplywa korzystnie na nasze zdrowie.
Czyli jednak nie oplaca sie przeplacac sa tak samo spryskiwane i napychane srodkami chemicznymi jak wszystkie inne kupione w supermarkecie Ja wszystkie owoce i warzywa kupuje na targowisku u gospodarzy, mam do nich jednak wieksze zaufanie.

BIOalejka

Postautor: BIOalejka » czw lut 19, 2015 2:20 pm

Jeśli poszukujecie sklepu z certyfikowaną ekologiczna żywnością - zapraszamy do nas :)

BIOalejka to nie tylko sklep. Z naszego poradnika dowiesz się najważniejszych i najciekawszych rzeczy na temat ekologicznej żywności, dietetyki i zdrowego stylu życia. Znajdziesz tu też masę inspirujących przepisów, które przygotujesz z produktów dostępnych w naszym sklepie.
www.bioalejka.pl

adam25

Postautor: adam25 » pn mar 09, 2015 4:57 pm

Za nie długo będzie ogromne otwarcie sklepu internetowego jemTO.eu
Ma być baza ponad 1000 zdrowych produktów, a już dziś można zdobyć stałe rabaty na ich stronie.

dylsien

Postautor: dylsien » śr maja 27, 2015 12:23 pm

Producent najlepszych zdrowych przekąsek, także dla alergików oraz bezglutenowców, czyli piramidek. Nie zawierają tłuszczu i wspomagają proces trawienia.

alicjadrwalstol

Postautor: alicjadrwalstol » wt cze 16, 2015 10:39 am

Czy zna ktoś takie sklepy w Trójmiescie? Wszędzie tylko markety i chemia w jedzeniu.

oczneody

Postautor: oczneody » wt cze 30, 2015 12:05 pm

Ja znam jeden fajny sklep w którym można kupić ciekawe rzeczy, kiełki, sprzęt do fitnesy i inne Kiełkowice i itp..
Wszystko to jest dostępne w sklepie sklep.puregreen.pl

MarteczkaWu

Postautor: MarteczkaWu » pt lip 24, 2015 8:33 am

Ja polecam sklep zdrowazywnosc24.pl - mają ogromny wybór, nie tylko zdrowej żywności ale również kosmetyków, suplementów, nawet dla zwierzaków coś się znajdzie zdrowego. Ja korzystam z ich przepisów są bardzo smaczne.

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”