Dietetyczna żywność z dostawą

Zdrowe odżywianie to twoja pasja? Udało ci się znaleźć ciekawą informację, którą chcesz podzielić się z innymi? ... lub po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zdrowego odżywiania? - ten wątek jest dla ciebie
bart

Dietetyczna żywność z dostawą

Postautor: bart » pn lip 28, 2014 2:23 pm

Witam,

Chciałbym polecić wszystkim pewien catering dietetyczny ze stałą dostawą do domu.
Chodzi o Przełom w odżywianiu. Niestety zasięg tylko na Warszawę narazie, ale jeżeli
ktoś z was nie ma czasu na zdrowe gotowanie i jest z Warszawy to naprawdę warto sprawdzić.
Można sobie u nich zamówić testowy zestaw:) Bardzo polecam: przelomwodzywianiu.pl

Semblero

Re: Dietetyczna żywność z dostawą

Postautor: Semblero » śr wrz 28, 2016 7:53 am

Ostatnio zamawialiśmy profesjonalny catering, pierwszy raz korzystałem z takich usług i powiem szczerze, że bardzo pozytywnie zaskoczony, naprawdę fajna sprawa:)

lena888

Re: Dietetyczna żywność z dostawą

Postautor: lena888 » wt paź 11, 2016 10:44 am

Nie lubię gotować, a co więcej nie mam na to za bardzo czasu. Niestety mam pewne kłopoty z wagą, co sprawia, że czuje się niekomfortowo. Jakiś czas temu zaczęłam korzystać z cateringu dietetycznego i nie żałuję tej decyzji. Przygotowane, a co najważniejsze zdrowe posiłki codziennie trafiają pod moje drzwi. Udało mi się już zrzucić kilka kilogramów, co bardzo cieszy i motywuje :)

Wróć do „Ciekawostki, nowości o odżywianiu”