Zdrowe koktajle na śniadanie

oczneody

Re: Zdrowe koktajle na śniadanie

Postautor: oczneody » pt maja 15, 2015 12:38 pm

Czemu nic nie piszesz ? Możesz poswięcić 5 minut na odpisanie !!

kaienieczka12

Postautor: kaienieczka12 » śr maja 20, 2015 11:35 am

oczneody pisze:Czemu nic nie piszesz ? Możesz poswięcić 5 minut na odpisanie !!

Spokojnie spokojnie. :)) Testowałam moją wyciskarkę, a tak poza tym nie miałam zbytnio czasu. Musiałam wyjechać na małe wakacje odpocząć od pracy. ale zabrałam ze sobą wyciskarkę, huroma he. Razem z mężem zgodziliśmy się, że to najlepszy wybór. Ale ciężko jest powiedzieć co lubię w tej wyciskarce. Jest na bardzo ładna, plastik jest bardzo dobry. chodzi cicho :) Soki są o czystym smaku, nie porównywalne z sokami w kartonach.

oczneody

Postautor: oczneody » ndz maja 24, 2015 11:22 am

Wybacz mogłaś coś napisać z wakacji.
Jakie soki robisz i z czego ?

oczneody

Postautor: oczneody » wt cze 02, 2015 11:17 am

Widziałaś ten film ?
youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg[/url]
Jeden z najlepszych które widziałam .

lidka22

Postautor: lidka22 » czw cze 18, 2015 8:02 pm

Ja właśnie też bardzo chce mieć wyciskarkę do soków chociaż z tego względu że maluchy piją ich dużo. Miałam sokowirówkę lecz z nią jest dużo pracy, trudno się ją czyści osobiście nie polecam. Czytając na forach to właśnie bardzo dobrą opinia cieszy sie Hurom HH2G i chyba się na nią zdecyduję. Jeżeli ktoś byłby też nią zainteresowany to może poczytać tutaj wycisnijsok.pl/testy/test-wyciskarki-hurom-hh2g :)
A co wy myślicie o niej?

oczneody

Postautor: oczneody » wt cze 30, 2015 12:11 pm

Bardzo podoba mi się ta strona !
Szkoda, że ten sok multiwitaminowy wygląda tak mało apetycznie.
Nie wiem czy dzieci skusiły by się nać brązowego do pica, zaraz by dowcipkowały . . .
No niestety stanęła bym po stronie huroma. Ale to wiecie dlaczego.

Dobrym rozwiązaniem z tego co widzę do kupienia jest HUROM HU-200 ma 88% w ocenie ogólnej.
Tysiąc trzysta złotych to jest sporo, pomimo tego wydajność wprost proporcjonalna do ceny.
Idealny dla kogoś kto chciałby zacząć przygodę z sokami i nie chce wydawać dużo pieniędzy.

oczneody

Postautor: oczneody » wt lip 07, 2015 1:07 pm

I co wybrałaś coś ?

fibi19

Postautor: fibi19 » sob paź 31, 2015 7:13 pm

Długo zastanawiałam się nad zakupem wyciskarki do soków... ładne zdjęcia i filmiki, ale czy warto wydać 2 tys. złotych?
WARTO! Kupiłam wyciskarkę Kuvings B 6000. Mój 10 letni synek każdego dnia pije 2 soki każdego dnia. Rano owocowy, a po obiadku warzywny - zgodnie ze sztuką. Żadne suplementy diety i inne reklamowane wynalazki w TV nie zawierają tylu witamin i wartości odżywczych!!! POLECAM !!!

moccatto

Postautor: moccatto » wt mar 29, 2016 2:12 pm

Fajne są bendery wysokoobrotowe do koktajli :) wtedy jak robimy w takim blenderze to zostaje nam błonnik przez c staje się bardziej syty :)

mochr

Postautor: mochr » czw kwie 28, 2016 10:56 am

A ja mam takie pytanie... warto inwestować w blender powyżej 300 zł? Mam mieszane uczucia, wciąż zastanawiam się, czy nie lepszy byłby robot kuchenny, w którym prócz koktajli mogłabym przyrządzać też inne rzeczy, ale jednak cena mnie zniechęca..

Wróć do „Śniadanie”