Śniadanie - taryfa ulgowa?

White_Satin

Śniadanie - taryfa ulgowa?

Postautor: White_Satin » sob maja 24, 2014 1:59 am

Pojawia się bardzo dużo przypadków, w których, proces dążenia do optymalnej pięknej sylwetki, rozpoczyna się już od samego początku dnia. Tak oto, śniadanie, suma summarum, postrzegane jest jako posiłek, jaki różni się od innych tylko smakiem i porą dnia.
Śniadanie, jest jednak posiłkiem niezwykłym i nie ma wcale przesady w słowach, mówiących że dzień powinno się rozpocząć właśnie od niego. To dzięki niemu, zyskujemy energię na cały poranek i jednocześnie, korzystając z faktu, że śniadanie, spalamy w zasadzie bez większego wysiłku w ciągu dnia, przy codziennej aktywności.

W myśl starego porzekadła:
Śniadanie jedz jak król, obiad jak książę, kolację jak żebrak.
Śniadanie, jest objęte taryfą ulgową.

Tak czy nie? ;)

Betita

Re: Śniadanie - taryfa ulgowa?

Postautor: Betita » ndz maja 25, 2014 6:44 pm

jak dla mnie w granicach rozsądku - TAK :-)

Wiking

Postautor: Wiking » pn wrz 08, 2014 12:30 pm

Według mnie nie - przy każdym posiłku trzeba zachować rozsądek. Śniadanie jest ważne ale to nie znaczy że mamy się obżerać. Powinien to być solidny i treściwy posiłek, który da nam energię na parę godzin. Ja codziennie jem owsiankę z bakaliami i nie dość że jest to pożywne, to do tego zdrowe.

Asteriusz

Postautor: Asteriusz » śr wrz 10, 2014 2:30 pm

To prawda, śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi. Ja czasem robię tak, że w domu jem np. jabłko, jadę rowerem do pracy, po drodze biorę jakąś kanapkę lub baton proteinowy, w pracy jem drugie śniadanie, i obiadokolację po przyjściu do domu. Czasem owoce a zimą kakao na kolację.

elen44

Postautor: elen44 » czw wrz 11, 2014 11:52 am

ja nie mogę funkcjonować bez śniadania o razu czuję burczenie w brzuchu :-) więc dla mnie śniadanie, to podstawa i zastrzyk energii na cały dzień.

Mariolka

Postautor: Mariolka » śr lis 12, 2014 12:14 pm

Mam podobnie jak elen44. Jak nie zjem śniadania cały dzień jestem bez sił. I humor od razu gorszy. Śniadanie to dla mnie podstawa.

Wróć do „Śniadanie”