Przepisy świąteczne

Izka
Site Admin

Przepisy świąteczne

Postautor: Izka » sob gru 29, 2012 12:59 pm

I tutaj mamy pole do popisu - jedyny temat na tej stronie poświęcony niezdrowej, kalorycznej, ale za to jakiej pysznej kuchni świątecznej :-)

Piszcie jak wyglądają u was święta, co króluje na waszych stołach, bez jakich dań nie wyobrażacie sobie świąt :D
W końcu małe ustępstwa dietetyczne jeszcze nikomu nie zaszkodziły tylko trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć STOP :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Izka
Site Admin

Re: Przepisy świąteczne

Postautor: Izka » sob gru 29, 2012 1:05 pm

Osobiście nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez tradycyjnej kutii mojej mamy podawanej z sosem budyniowym.
Bazą kutii jest pszenica i mak oraz bakalie (rodzynki, morele, figi, orzechy włoskie, migdały ...)
Każdego roku smakuje mi jeszcze bardziej :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

kogenx

Postautor: kogenx » ndz gru 30, 2012 5:53 pm

Wigilii nie wyobrażam sobie bez karpia oraz serniczka :-)

Obrazek

magdasi77

Postautor: magdasi77 » czw lis 13, 2014 3:42 pm

wszystko ładnie i pięknie, ale ja mam pytanie...chciałabym kupić jakąś mądrą książkę gdzie naprawdę wszystko będzie opisane o zdrowym żywieniu - fajnie też by były zawarte jakieś przykładowe menu posiłków. Wiem że tego jest dużo, ale mi chodzi o najlepszą literaturę. Chcę wysłać to mojej siostrze.

Wróć do „Inne”