Porady dotyczące planu treningowego i doboru sprzętu fitness

ABC układania planu trenigowego
LORD4SPORT

Porady dotyczące planu treningowego i doboru sprzętu fitness

Postautor: LORD4SPORT » wt sty 13, 2015 12:40 pm

Cześć
Nazywam się Jacek Zborowski - jestem trenerem personalnym i dystrybutorem sprzętu fitness.
Jako że śmieszy mnie marketing szemrany i dziwne posty które udają, że nie reklamują osób, produktów zarejestrowałem się na forum nie podając się za Pana/Panią X tylko w sposób czytelny - jestem tym kim jestem :D
Możecie mnie wyfejsbukować - nie jestem anonimowy ;)

Służę radą w każdym zakresie - treningów, planów i doboru sprzętu do treningów. Nie jestem nachalny - do niczego nie namawiam :) Chcę pomóc.

Pozdrawiam
Jacek :)

czarna8444

Re: Porady dotyczące planu treningowego i doboru sprzętu fit

Postautor: czarna8444 » czw maja 07, 2015 6:03 pm

Witam, moja sylwetka to tzw. Gruszka.Ma ktoś dobre rady jakie ćwiczenia najlepsze na zmniejszenie obwodu bioder i uda?

Aska2017

Re: Porady dotyczące planu treningowego i doboru sprzętu fitness

Postautor: Aska2017 » wt lis 14, 2017 4:32 pm

Moim zdaniem, najlepiej ułożyć plan treningowy razem z profesjonalnym trenerem. Ale przed tym warto zrobić badanie składu ciała. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sportem warto poćwiczyć conajmniej z miesiąc razem z trenerem. Ja mieszkam w Krakowie i szukałam właśnie dobrego trenera personalnego.

dolly

Re: Porady dotyczące planu treningowego i doboru sprzętu fitness

Postautor: dolly » pn lut 05, 2018 8:18 am

Pewnie,że tak NIe ma sensu samodzielnie wybierać się na siłownię.W takije sytuacji idziemy na bieżnię czy na rowerek. I nie wiemy jak ćwiczyć, jak korzystać z dostępnych na siłowni ćwiczeń. Jak opracować sobie plan treningowy.
Trener przygotuje dla nas odpowiedni plan treningu siłowego, który odchudzi i jednoczesnie będzie kształtował sylwetkę.

Polecam równiez kupić sobie odpowiednie wygodne ciuszki na siłównie. No i wygodne buciki :) Najlepiej zerknij sobie tutaj: http://super-fit.pl/pierwsza-wizyta-na- ... ba-zabrac/ - na stronie jest napisane jak się przygotować do siłowni

Wróć do „Plan trenigowy”