Trening na zrzucenie tłuszczyku z brzucha

ABC układania planu trenigowego
namecky

Trening na zrzucenie tłuszczyku z brzucha

Postautor: namecky » ndz wrz 15, 2013 3:08 pm

Witam
Tylko na brzuchu mam tłuszczyk, jakimi metodami treningowymi można się go pozbyć? Wystarczy robić brzuszki? :)

Izka
Site Admin

Re: Trening na zrzucenie tłuszczyku z brzucha

Postautor: Izka » pn wrz 30, 2013 7:08 pm

Na pewno nie wystarczą same brzuszki - nie ma tak łatwo :-)
Jeśli masz tłuszczyk na brzuchu najpierw musisz się go pozbyć, a dopiero później rzeźbić mięśnie brzucha.

Już ci piszę dlaczego, a więc "robienie brzuszków" powodują wzmocnienie mięśni brzuch, a w konsekwencji ich ładną rzeźbę, oczywiście jeśli odpowiednio długo ćwiczymy. Niestety nigdy nie będzie ona widoczna pod "zwałami" tłuszczyku.
Trzymaj się zasady najpierw spalamy tłuszcz, później rzeźbimy mięśnie.

Odpowiedź na twoje pytanie jak pozbyć się tłuszczyku na brzuchu?
- włącz do swojego treningu dużo ćwiczeń aerobowych (jazda na rowerze, biegi), gdy to osiągniesz zajmij się rzeźbą.

Ewentualnie: ćwiczenia aerobowe 70%, wzmacniające (rzeźba) 30%.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Goskaa

Postautor: Goskaa » pn mar 31, 2014 9:49 am

iwoman.pl/zdrowie/fitness/sprawdz;jak;odzyskac;dobra;forme;po;zimie,66,0,1503042.html

Biorę się za aeroby, też marzę o spaleniu tłuszczyku z brzucha. Już mnie męczy ten pozimowy stan :/ A potem wezmę się za mięśnie brzucha :D Jakie aeroby są najbardziej skuteczne?
Nic tak nie wpływa na ducha jak ciało.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pn mar 31, 2014 1:56 pm

takie, jakie najbardziej lubisz :-) - nic nie jest gorszego od miotonii, a więc do wyboru rower, pływanie, bieg, rolki itp. wszystkie te sporty angażują duże grupy mięśniowe przez co spalanie tkanki tłuszczowej jest szybkie i skuteczne. Najważniejsza jest jednak systematyczność, powoli do celu. Napisz jaki plan treningowy wybrałaś i czy widzisz efekty. Powodzenia.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

White_Satin

Postautor: White_Satin » pt maja 23, 2014 10:46 pm

I to jest to!
Piękny, płaski brzuszek to podstawa, szczególnie, kiedy już kombinujemy, jak wskoczyć w kostium kąpielowy, prawda? Żeby to tylko było takie proste... :roll:

W rzeczy samej, kiedy wykonywać będziemy tylko jedno ćwiczenie, szybko się nam ono znudzi; monotonia, prowadzi niestety do zniechęcenia, a niestety, kiedy przestajemy ćwiczyć, odczuwamy dość szybko osiadanie się zbędnych kilogramów...

Ze swojej strony, proponuję po prostu... Ruch. Niech to będzie coś, na co w danej chwili macie ochotę. Ostatnio, odkryłam na nowo uroki skakanki. Jest niesamowita, naprawdę. Niesamowicie pobudza, zmusza do koncentracji i daje dużo możliwości. Skaczę, aż padnę i chyba to kocham.

Także, myślę, że priorytetem jest tutaj coś, co wprawia nasze ciało w ruch. Ponadto, polecam picie wody zamiast wszystkiego, co gazowane i słodkie. Kiedy dopadnie Was mały głodek, wcinajcie owoce. Dobrze będzie! 8-)

Fresher

Postautor: Fresher » śr wrz 03, 2014 3:04 pm

Teraz jest coraz więcej treningów typu: w siedem dni po 7 minutowych treningach będziesz mieć płaski i jędrny brzuch. Z doświadczenia wiem że jest ot niemożliwe i dość ostrożnie podchodziłbym do tego typu obietnic. Wiem że każdy trening i chęć zobaczenia efektów muszą być okupione sporym wysiłkiem.
Unikałbym też często polecanego Weidera, bo można sobie krzywdę zrobić jeśli chodzi o kręgosłup, natomiast polecam ćwiczenia plank, czyli tzw. deska.

kiss765

Postautor: kiss765 » pt wrz 12, 2014 10:32 am

Doprowadzenie mojego brzucha do jakieś zgrabnej formy jest dla mnie nie lada wyzwaniem :D Zazwyczaj mieszam i zmieniam ćwiczenia korzystając z brzuszków wszelkiego typu, ćwiczeń na boczki. Oczywiście wciąż także ćwiczenia aerobowe by gubić tłuszcz.

sakiewkamarek

Postautor: sakiewkamarek » pn sty 05, 2015 1:47 pm

Bieganie chyba też dobre na to, od nowego roku zacząłem biegać i powiem Wam, że oprócz nóg najbardziej bolą mnie mięśnie brzucha właśnie!

kiss765

Postautor: kiss765 » wt lip 07, 2015 9:29 am

Najbardziej skutecznym i efektywnym sposobem przeprowadzania diety jest połączenie ćwiczeń z odpowiednią dietą. do tego można to zrobić 'online' jak się okazało, co bardzo mi pasuje bo nie tracę czasu na dojazdy na treningi. dietetyk na podstawie krótkiego wywiadu dobrał mi dietę, także ćwiczę w domu i stosuję się do menu.

aneczka

Postautor: aneczka » śr lip 15, 2015 11:27 am

Sama dieta nigdy nie zdziała cudów, ponieważ nie ma tam ćwiczeń.

Wróć do „Plan trenigowy”