Trening na zrzucenie tłuszczyku z brzucha

ABC układania planu trenigowego
monia

Re: Trening na zrzucenie tłuszczyku z brzucha

Postautor: monia » śr sie 12, 2015 10:48 am

A z tą całą szóstką weidera to jak to właściwie jest? Faktycznie działa takie cuda?
Bo generalnie wygląda na to, ze wystarczy wytrwać do końca i ma się kaloryfer. Ile w tym prawdy a ile ściemy?

malwi22

Postautor: malwi22 » pn wrz 07, 2015 4:08 pm

monia pisze:A z tą całą szóstką weidera to jak to właściwie jest? Faktycznie działa takie cuda?
Bo generalnie wygląda na to, ze wystarczy wytrwać do końca i ma się kaloryfer. Ile w tym prawdy a ile ściemy?

Nie działa cudów, a co więcej jest bardzo monotonna i może zniechęcić do dalszych ćwiczeń.

mochr

Postautor: mochr » wt wrz 22, 2015 12:26 pm

Nie da rady zrobić nic na skróty ;) Najlepiej połączyc spalanie z rzeźbą - jeśli jest co spalać to tak jak ktoś pisał w proporcji 7/3. Sama nigdy nie miałam jakiegoś większego problemu z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale i tak nie wykluczyłam nigdy spalania ;)

Milenn87

Postautor: Milenn87 » ndz paź 15, 2017 4:35 pm

Kilka razy próbowałam treningu z 6 Weidera. Moja przygoda kończyła się po kilku(nastu) dniach. Ćwiczenia są nudne, a w dodatku obciążają szyję i kręgosłup. Stanowczo wolę ćwiczenia aerobowe. Wyszukałam sobie mnóstwo filmów na yt i staram się regularnie z nimi ćwiczyć. Widać efekty :>

Wróć do „Plan trenigowy”