Schudnij z Ewą Chodakowską, trenig zamiast skalpela

ABC układania planu trenigowego
Izka
Site Admin

Schudnij z Ewą Chodakowską, trenig zamiast skalpela

Postautor: Izka » ndz kwie 13, 2014 11:13 am

Chyba każdy już wie, kto się kryje za tym nazwiskiem :-)
W ostatnim czasie to chyba najbardziej znany trener personalny z którym ćwiczą miliony kobiet na świecie.
A JAKIE SĄ EFEKT? Piszcze o swoich spostrzeżeniach na temat ćwiczeń proponowanych przez Panią Ewę :-)

A teraz troszkę na temat treningu, który robi prawdziwą furorę:
Jest to połączenie kardio z ćwiczeniami wzmacniającymi i wyszczuplającymi mięśnie - ćwiczenia cykliczne, krótkie, bardzo intensywne, a dodatkowo wykonywane w zmiennym tempie.

Trening powinien trwać około 45 min., 3 razy w tygodniu

Cel: uzyskanie szybkich efektów w jak najkrótszym czasie, oraz pobudzenie organizmu do wytwarzania endorfin (hormonu szczęścia) :D :D :D :D :D :D :D :D

Najpopularniejsze nazwy treningów autorstwa Ewy Chodakowskiej to:
1.Skalpel
2.Killer
3.Turbo spalanie
4.Trening z gwiazdami

Który wypróbowałyście i z jakim efektem?
Jak dla mnie każdy daje niesamowity wycisk - bluzeczka cała mokra, a następny dzień zakwasy na całym ciele :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

fanka14

Re: Schudnij z Ewą Chodakowską, trenig zamiast skalpela

Postautor: fanka14 » ndz kwie 13, 2014 12:38 pm

Dla początkujących polecam trening skalpel lub trening z gwiazdami, pozostałe są bardziej intensywne. Przynajmniej ja nie dawałam rady :-) może jestem słabeuszem hehe

Ćwiczenia z Ewą Chodakowską na prawdę dają fajne efekty, ja już widzę parę centymetrów mniej w obwodach, a to dopiero początek. Niestety nie ma róży bez kolców i nikt nie zrobi za nas pracy. Ale warto troszkę pocierpieć dla pięknej figurki i tych zazdrosnych spojrzeń koleżanek :-)

Olunia

Postautor: Olunia » śr sie 13, 2014 10:59 am

Trening z Chodakowską jest naprawdę fajny, mi dał dużo satysfakcji i niezłe efekty końcowe :)

kiss765

Postautor: kiss765 » pt wrz 12, 2014 10:34 am

Lubię jej treningi choć w tych początkowych jest strasznie flegmatyczna :D

patina

Postautor: patina » śr paź 08, 2014 9:03 am

ja ćwiczyłam killera codziennie i naprawdę dał duże widoczne efekty! Trening ten bardzo przypadł mi do gustu i za każdym razem dawał mi duży wycisk. Dodatkowo czasem ćwiczę sobie jej ćwiczenia "brazylijskie pośladki cz. I i II", które też dają świetne efekty. Najbardziej męczący trening jak dla mnie to turbo spalanie, szczególnie ćwiczenia, które wymagają silnych, mocnych rąk, z czym ja mam duży problem niestety

Zofija

Postautor: Zofija » pn paź 27, 2014 2:24 pm

Pomimo, że bardzo nie lubię jej stylu bycia, przyznaję, że jej treningi dają radę. Można się zmęczyć :)

fanka14

Postautor: fanka14 » czw paź 30, 2014 8:11 pm

Ja wypróbowałam "Turbo spalanie" choć wolę ćwiczyć w towarzystwie niż przed monitorem. Następnym razem zaproszę kupele i będzie raźniej :-) Zastanawiam się, czy ktoś ćwiczył tak systematycznie np. przez miesiąc i jakie efekty uzyskał?

Kozak

Postautor: Kozak » pn lis 03, 2014 7:01 pm

Pięć miesięcy ćwiczeń z Ewą. Teraz trening jest już czystą przyjemnością. Nie zamierzam przestać, stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, jest świetnie ale najbardziej cieszę się, że moja Żona zaczeła ćwiczyć! Niemożliwe stało się możliwe.

Zofija

Postautor: Zofija » wt lis 04, 2014 9:24 am

Moja znajoma ćwiczyła codziennie przez miesiąc godzinę z Chodakowską. W połączeniu treningu z dietą schudła 6 kilogramów. :)

Wróć do „Plan trenigowy”