Gdzie na narty?

narty, łyżwy, snowboard ...
Izka
Site Admin

Gdzie na narty?

Postautor: Izka » sob gru 29, 2012 2:08 pm

Jak co roku na narty wyjeżdżamy do Białki Tatrzańskiej. Tym razem wybraliśmy okres przed świętami Bożego Narodzenia. Był to trafiony pomysł w 100% - puste stoki, niższe ceny noclegów, wyśmienita pogoda, czego więcej potrzeba :-)
Białce Tatrzańskiej znajduje się duży kompleks narciarski, każdy znajdzie coś dla siebie.
Stopień trudności stoków urozmaicony (jest z czego wybierać) od oślich łączek :-) po czerwone szlaki dla zawodowców.

Obrazek

Dużą niespodzianką okazała się nowo kolej krzesełkowa PASIEKA EXPRESS (na zdj. oznaczona jako VI) z podgrzewanymi krzesełkami oraz niebieskimi osłonami przeciwwietrznymi :-)

Długość stoku [M] 1090
Rożnica wzniesień [m] 175

Porównanie do KOTELNICA EXPRESS (na zdj. oznaczona jako IV)
Długość stoku [M] 1300
Rożnica wzniesień [m] 200

Dla leniuchów, czy osób walczących z zakwasami :-) koło Bani powstał kompleks wód termalnych TERMA BANIA
Cena karnetu OPEN w niskim sezonie, upoważniającego do korzystania z wszystkich poniższych stref:
bilet normalny (do 3,5 h) 65 zł

1. strefa głośna - baseny rekreacyjne dla dorosłych i dzieci oraz zjeżdżalnie wodne, jak również strefa minibasenów dla najmłodszych
2. strefa cicha - baseny dla osób ceniących ciszę i relaks
3. strefa saunarium - 5 rodzajów saun, łącznie z zewnętrzną tradycyjną sauną "BANIA"
4. strefa spa – 8 gabinetów zabiegowych
- oczywiście dodatkowo płatne
5. zespół gastronomiczny: restauracja bufetowa dla strefy cichej i głośnej, bary wewnętrzne i zewnętrzne, sklep
- oczywiście dodatkowo płatne

Podaje link do strony: termabania.pl

Zobacz widok z kamerki na żywo :-) bialkatatrzanska.pl/kamery.html
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Betita

Re: Gdzie na narty?

Postautor: Betita » sob gru 29, 2012 9:11 pm

Jeśli na narty to tylko przed sezonem. Nie lubię tłoku.
Polecam wyciąg narciarski - Jaworzyna Krynica

Tago

Re: Gdzie na narty?

Postautor: Tago » ndz lut 10, 2013 10:02 pm

A ja śmigam na stokach w Jurgowie w Bukowinie Tatrzańskiej ponad 4km tras zjazdowych - polecam :-)

Wróć do „Sporty zimowe”