uniwersalny rowerek treningowy

Wybierz odpowiednie ćwiczenia dla siebie
gabka098

uniwersalny rowerek treningowy

Postautor: gabka098 » pn lis 07, 2016 11:43 am

czesc wszystkim! chcialabym kupić rowerek treningowy, z którego mogłabbym korzystać i ja i mój mąż. moje pytanie brzmi - czy to w ogóle możliwe? pytam, bo bardzo różnimy sie z mężem i masą ciała :D i zaawansowaniem. Mąz nie daje się wysłać na siłownię, więc pomyslałam sobie że jak mahomet nie chce do góry, to zamówię dla mahometa góre z dostawą do domu :D powiedzcie mi prosze jakie jest maksymalne obciażenie takich rowerków, bo mój mahomet troche waży :D i czy da sie kupić coś takiego uniwersalnego zebyśmy oboje mogli pokorzystac?

jaga77

Re: uniwersalny rowerek treningowy

Postautor: jaga77 » wt lis 08, 2016 8:38 am

Większość takich urządzeń jest regulowanych więc moga różne osobby z nich korzystać, co do obciążenia to musisz sprawdzić konkretne modele, ale wydaje mi się że skoro to sprzęt który ssłuży do chudnięcia to chyba korzystają z nniego właśnie otyli a nie chudzi :P

Ania_ABCfitness

Postautor: Ania_ABCfitness » czw lis 10, 2016 12:23 pm

Witam, jak najbardziej możliwy jest zakup rowerka, z którego korzystać będą osoby o różnym stopniu zaawansowania. Ważne, aby wybrać taki model, w którym wiele elementów jest regulowanych, przez co można dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb czy możliwości. Jeżeli będziecie korzystać ze sprzętu oboje, dobrze żeby rowerek miał regulowane siodełko i kierownicę. Decydując się na zakup, sprawdź wagę koła zamachowego (najlepiej jeśli będzie w okolicach 7 kg) oraz system hamowania (proponuję magnetyczny ze względu na cichszą pracę i szerszą rozpiętość ustawień). Maksymalne obciążenie ćwiczącego zależy od konkretnego modelu. Rowerki ze średniej i wyższej półki zwykle mają limity wagowe do 150-160 kg. Jeżeli podasz przedział cenowy, jakim jesteś zainteresowana, będę mogła polecić coś konkretnego.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl

gabka098

Postautor: gabka098 » pn lis 14, 2016 9:17 am

oo to mąż spokojnie się zmieści w limicie aż tak zle jeszcze nie jest :D tylko musze sie szybko decydowac póki nie dobił do tych 150 bo potem ani rowerek mu nie pomoze skoro nie wytrzyma pod nim ciezaru :D przedzial cenowy.. hm nie zastanawialam sie w sumie jeszcze, no zbankrutowac nie chce ale najtanszego tez nie musze kupowac :D

Ania_ABCfitness

Postautor: Ania_ABCfitness » wt lis 15, 2016 12:33 pm

W takim razie zaproponuję Ci dwa modele do wyboru: SG-415B SAPPHIRE „HORN” (http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... -horn,165/) oraz SG-925B SAPPHIRE „JETTA” (http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... jetta,201/). Pierwszy to solidny rower z 8-stopniową regulacją oporu, cyfrowym wyświetlaczem i antypoślizgowymi pedałami. Regulowane są też kierownica oraz siodełko (w pionie i w poziomie). Drugi to model elektromagnetyczny, wyposażony w większą liczbę funkcji oraz komputer zintegrowany z darmową aplikacją, umożliwiającą rozszerzenie programów treningowych. Oba modele nadają się dla osób o różnym poziomie zaawansowania i oba można zakupić w naszym sklepie w niższej cenie. W obu maksymalna dopuszczalna waga użytkownika wynosi 150 kg.

gabka098

Postautor: gabka098 » pt lis 18, 2016 10:26 am

OK dzięki bardzo, ja to przejrze wszystko i pomysle :D

gabka098

Postautor: gabka098 » wt gru 13, 2016 10:25 am

wracam bo chcialabym się o coś dopytac :D mąż sie troche krzywi na przekroczenie tysiąca, więc skupiam się na tym HORN. Czy gdyby zamówiła kurierem to zdązy to przyjść przed świetami? czuję że po tych wszystkich słodkościach trzeba będzie od razu wprawić urządzenie w ruch :D A czy te gratisy na stronie są aktualne? :D

Ania_ABCfitness

Postautor: Ania_ABCfitness » śr gru 14, 2016 11:46 am

Oczywiście, że aktualne :) Do zakupu dorzucamy kalkulator kalorii i e-booki o odchudzaniu. Pomogą zrzucać kilogramy świadomie i pod kontrolą. Oferujemy też kupon rabatowy na kolejne zakupy. Co do przesyłki, powinna dojść na czas. Co prawda ostatnie tygodnie przed Bożym Narodzeniem to czas intensywnych zakupów i wzmożonego ruchu, ale jeżeli wybierzesz dostawę za pośrednictwem kuriera, staramy się, żeby towar dotarł do klienta w przeciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Wróć do „Fitness”