Bieganie, a płaski brzuch

Betita

Bieganie, a płaski brzuch

Postautor: Betita » pt kwie 04, 2014 2:16 pm

Czy bieganie jest skuteczne na oponki na brzuchu? Jak często biegać i z jaką intensywnością, aby zobaczyć efekty?
A może lepiej odpuścić i wybrać inny sport? Macie jakieś doświadczenia z okrągłymi brzuszkami :P

mammba

Re: Bieganie, a płaski brzuch

Postautor: mammba » śr sie 27, 2014 7:20 pm

Bieganie jest dobre, ja swojego czasu biegałam z 3 razy tygodniowo po godzinie i do tego codziennie brzuszki. Płaski brzuch w jakiś miesiąc. Ale szybko spoczełam na sukcesie, przestałam ćwiczyć i brzuszek znowu się pojawił. Teraz znowu przymierzam się do biegania :)

Betita

Postautor: Betita » czw sie 28, 2014 8:19 pm

super efekt i w bardzo szybkim czasie, chyba muszę się również przyłożyć do biegania :-)
A powiedz mi ile cm przez ten miesiąc zrzuciłaś w pasie?

Gerwaz

Postautor: Gerwaz » wt wrz 23, 2014 11:14 am

Bieganie i strata tłuszczu z brzucha jak najbardziej idą w parze, chociaż pewnie jakieś przemyślenie tego co jesz też się przyda. No i raczej nic Ci nie zagwarantuje zrzucenia nadwagi bezpowrotnie :)

Co może Cię zdziwić (mnie na przykład zdziwiło niezmiernie), to to, że na brzuch świetnie robią pompki. W zeszłym roku robiliśmy z kolegą program 100 pompek w sześć tygodni i muszę przyznać, że byłem naprawdę pod wrażeniem efektów. Co prawda nie udało mi się zrobić 100 pompek nawet po kilku miesiącach, ale brzuch widocznie mi się poprawił. Jedna uwaga, pompki kształtują mięśnie brzucha, ale nie pomogą zrzucić tłuszczyku. Ale za to efekt utrzymuje mi się do teraz, mimo że już jakiś czas nie robię tych pompek.

Asteriusz

Postautor: Asteriusz » wt wrz 23, 2014 3:03 pm

Bieganie (też rower) ćwiczy całe ciało, do tego inne ćwiczenia, rozgrzewka i naprawdę można szybko schudnąć.

Marianka

Postautor: Marianka » czw lis 06, 2014 7:47 pm

Najtrudniej się do tego zabrać. Jak juz się pobiega tydzień to jest lepiej i łatwiej. Można dużo schudnąć biegająć co drugi dzień.

Zofija

Postautor: Zofija » pn lis 24, 2014 1:01 pm

Bieganie jest jak najbardziej skuteczne w walce z nadwagą. Pomaga zrzucić brzuszek, wyszczupla nogi i ogólnie ujędrnia całe ciało :)

Ania_ABCfitness

Postautor: Ania_ABCfitness » pn gru 15, 2014 12:49 pm

Aeroby są zaliczane do jednych z najskuteczniejszych sposobów na spalanie tkanki tłuszczowej, a bieganie zaliczamy właśnie do nich :). Pracują wszystkie partii mięśni, poprawia się kondycja i oczywiście nasze samopoczucie. Najlepszym wyjściem jest połączenie właściwego treningu - czy to na świeżym powietrzu czy na bieżni

Anulka102

Postautor: Anulka102 » czw sty 08, 2015 9:55 am

Bieganie owszem pomaga. Ja jednak niezbyt lubię biegać. Wolę jeździć na rowerze. Teraz zima to jeżdżę w domku na stacjonarnym.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » sob sty 10, 2015 11:35 am

jak długo jeździsz już na rowerku? i jakie masz efekty?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Wróć do „Ćwiczenia na płaski brzuch”