Bieganie, a płaski brzuch

JudytaAD

Re: Bieganie, a płaski brzuch

Postautor: JudytaAD » pn wrz 28, 2015 11:28 am

Bieganie bardzo pomaga przy odchudzaniu, ale trzeba pamiętać żeby robić to dobrze. Zła postawa może Cię zniechęcić do dalszych treningów. Radzę przeszukać internet pod kątem poprawnego biegania :)

drMagdalena

Postautor: drMagdalena » sob lut 11, 2017 3:12 pm

Bieganie pomaga, ale dorzuciłabym trochę ćwiczeń siłowych, które ujędrnią i wymodelują sylwetkę.

m.mandziak

Postautor: m.mandziak » śr lut 15, 2017 5:48 pm

U mnie bieganie też zadziałało i na pewno poprawiła mis ie kondycja, ale po 2 miesiącach częstego biegania miałam tak wielkie łydki, że zrezygnowałam. Przerzuciłam się na fitness i basen - w lecie wrócę do rowerka ;)

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » śr mar 15, 2017 10:24 am

Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o bieganie to moim daniem jest to znakomita forma aktywności fizycznej, pomaga nam sie odprężyć, zrelaksować i tym samym budować swoją kondycję. Dzięki temu spalimy również tkankę tłuszczowa, jednak zawsze musimy poprzeć to odpowiednią dietą.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pn mar 27, 2017 8:05 pm

Bieganie na pewno pozwoli nam spalić zbędne kilogramy na brzuszku, a jeśli do tego dodamy troszkę ćwiczeń siłowych, to brzuszek będzie idealny, a mięśnie widoczne i ładnie zarysowane.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Pirona

Postautor: Pirona » śr mar 29, 2017 7:50 am

Witam serdecznie, bardzo lubię biegać i pomogło mi oni bardzo schudnąć , jakieś 10 kg, ale jadę dalej , sezon rozpoczęty , chciałabym zakupić smartwatcha z pulsometrem, znalazłem taki sklep: https://topszop.net/sport/opaski-sportowe.html uważacie że to będzie dobry wybór? Będę wdzięczny za odpowiedzi, pozdrawiam!

NaturalnaSpizarnia

Postautor: NaturalnaSpizarnia » wt sie 22, 2017 11:36 am

Ćwiczenia siłowe na brzuch- ja najbardziej, aczkolwiek pamiętajmy aby połączyć to z dobrą dietą oraz pić duże ilości wody, tak aby tłuszcz szybciej zszedł z brzuszka :)

ventor

Postautor: ventor » pt sie 25, 2017 10:26 am

Czytałem na stronie https://adamed.expert o tym jak szybko uzyskać płaski brzuch i powiem Wam, że bieganie jest dobre, ale nie najlepsze. Bardziej sprawdza się np. trening ABT o ktorym wlasnie tam mozna sporo przeczytac. Zaczynam stosowac, po jakims czasie przekaze wam jakie sa efekty ;)

Wróć do „Ćwiczenia na płaski brzuch”