Ćwiczenia na ładne pośladki

Zofija

Ćwiczenia na ładne pośladki

Postautor: Zofija » pn paź 20, 2014 11:03 am

Znacie jakieś fajne ćwiczenia na ładne pośladki? Ja od dłuższego czasu robię przysiady, ale powoli mi się nudzą. Chciałabym jakoś urozmaicić mój trening. Jakieś propozycje?? :)

oksanabuk

Re: Ćwiczenia na ładne pośladki

Postautor: oksanabuk » czw lis 13, 2014 2:38 pm

Ja polecam ćwiczenia z Mel B :)

nika37

Postautor: nika37 » wt sty 27, 2015 5:31 pm

kiedyś chciałam namówić kumpelę na ćwiczenia by mieć fajne pośladki, niestety...ona nie jest zbyt chętna. Stwierdziła, że fajne ciałko może mieć w inny sposób i co jakiś czas robi sobie botox.Ciekawe jak będzie wyglądała za paręnaście lat ale to już jej problem....

oczneody

Postautor: oczneody » pn kwie 27, 2015 5:49 pm

Każdy ma własne super pomysły :D Ale nie wiem czy nie lepiej zapisać się na siłownię?
Zawsze wychodzi się na tym lepiej niż na jakiś botoks czy inne takie wygibasy.

klewek

Postautor: klewek » pn maja 04, 2015 4:05 pm

Nie każdy ma czas na siłownię i ja właśnie należę do tego grona. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie dnia bez kilku ćwiczeń. Od 8 miesięcy ćwiczę z Mel B. Uważam, że posiada ona najlepsze ćwiczenia na podniesienie pupy.

lena888

Postautor: lena888 » wt paź 11, 2016 10:38 am

Zawsze ćwiczyłam skalpel Ewy Chodakowskiej w którym również znajduje sie seria ćwiczeń na pośladki. Ostatnio zaczęłam jednak ćwiczyć z Mel B i miło się zaskoczyłam. Swoje programy treningowe prowadzi z dużo większą energią, co sprawia że się nie nudzę i dużo łatwiej mi się zmotywować, żeby podnieść sie z kanapy ;)

ventor

Postautor: ventor » pt sie 25, 2017 10:29 am

ja od siebie polecam Ci trening https://adamed.expert/trening-abt-cwiczenia-na-zgrabny-brzuch-uda-i-posladki/ czyli 3w1 bo oprocz posladkow trenujemy od razu uda i brzuch. Mysle, ze to bedzie najlepszy wybor tylko pamietaj najwazniejsza jest systematyka i nie zniechecaj sie od razu jak bedzie Ci ciezko bo efekty beda pozniej !!

Wróć do „Ćwiczenia na pośladki”