Jak przytyć?

Tago

Jak przytyć?

Postautor: Tago » śr sty 02, 2013 11:21 pm

Wszędzie na forach tylko wiadomości jak schudnąć, a ja mam zupełnie odwrotnych problem. Nie mogę przytyć :-(
Próbowałem już rożnych sposobów, jednak bezskutecznie. Zjadanie góry słodyczy, fast foodów nic nie daje.
Wiem, że wielu z was z chęcią oddałoby mi parę swoich kilogramów nadwagi ehhh życie jest niesprawiedliwe ...

Liczę na jakieś rady :)

misia_m

Re: Jak przytyć?

Postautor: misia_m » pt sty 18, 2013 11:27 am

ja propnowałabym jednak zrezygnować ze słodyczy i fastfoodów - one nie dają żadnych wartościowych składników odżywczych, a tylko zaśmiecają organizm. Myślę, że sytuacja, w której waga utrzymuje się na niepokojąco niskim poziomie powinna być jednak kontrolowana przez lekarza.
Jeśli bardzo chchesz przytyć to proponuję wybrać się do dobrego dietetyka - on już poradzi sobie z Twoim problemem.

Tago

Postautor: Tago » pt sty 18, 2013 7:34 pm

nie wydaje mi się, aby moja niska waga spowodowana była problemami zdrowotnymi. Zawsze byłem "chudziutkim" chłopcem z szybką przemianą materii :-)

Betita

Postautor: Betita » ndz sty 20, 2013 12:30 pm

Tago, a może spróbuj liczenia kalorii. Czasem możesz się zdziwić :-)
Oblicz ile powinieneś spożywać kalorii, aby przytyć i konsekwentnie się tego trzymaj.
Sam zobaczysz,czy będą efekty.

zales

Postautor: zales » sob lis 02, 2013 5:36 pm

Jakie jest Wasze zdanie na temat stosowania odżywek w celu zwiększenia masy?

Ja próbowałem już wielu diet i niestety efekty są mizerne. Teraz zastanawiam się nad zakupem: BSN True Mass, bo podobno efekt jest pewny. Zastanawiam się tylko czy efekt jest na stałe czy tylko na chwilę. Czy ktoś ma doświadczenie z tym produktem?
Ostatnio zmieniony wt lis 05, 2013 8:07 am przez zales, łącznie zmieniany 1 raz.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pn lis 04, 2013 1:26 pm

Zales jeśli skusisz się na zakup tej odżywki, napisz proszę o efektach.
Moim zdanie wszystkie tego typu produkty są skutecznie jedynie w "odchudzeniu" naszego portfela :-)
Podstawa to dobry plan żywieniowy i konsekwencja w działaniu, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.
Tak, czy inaczej powodzenia :D
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

zales

Postautor: zales » pt lis 08, 2013 6:27 pm

Jasne napiszę, choć nie o tej tylko o tej BSN Syntha-6, bo jak poszedłem do sklepu to sprzedawca mi tą polecił :D
Na razie powiem tylko tyle że jest pyszna (smak czekoladowy).

waldekkkks

Postautor: waldekkkks » czw mar 20, 2014 3:31 pm

Zacznij ćwiczyć i jeść dużo ryżu :)

Tago

Postautor: Tago » pn mar 31, 2014 1:06 pm

No i się skusiłem :-) choć chyba mój pierwszy raz z odżywkami nie był dość udany :-/
Napiszcie co sądzicie o tej odżywce;
Obrazek
Smak bardzo fajny, choć na dłuższą metę mulący :-) niestety chyba mam za bardzo wrażliwy żołądek, bo po paru dniach stosowania po prostu nie dałem rady ... dostałem rozstroju żołądka
Jaką odżywkę polecacie dla takich osób jak ja?

kiss765

Postautor: kiss765 » czw maja 21, 2015 1:32 pm

Dziewczyny, najlepiej i NAJBEZPIECZNIEJ jest skonsultować się z jakims specjalista. z odżywianiem nie ma żartów.

Wróć do „Dieta na przytycie”