Ulubione pizzerie

piotrkropotkin

Ulubione pizzerie

Postautor: piotrkropotkin » pt mar 29, 2019 8:30 am

Są tutaj może oprócz mnie jacyś amatorzy pizzy? Osobiście uwielbiam to danie – i na pewno nie jestem w tym osamotniony ;). Dlatego też chciałbym rozpocząć ten wątek, w którym moglibyśmy porozmawiać o pizzach. Jakie najbardziej lubicie? Do jakich pizzerii najbardziej lubicie zachodzić? W jakich miejscach jedliście najbardziej smakujące Wam pizze? Co prawda odwiedziłem już wiele pizzerii – tak małych i lokalnych, jak i ogólnopolskich sieci – ale zawsze warto poznać także i nowe miejsca, a wcześniej usłyszeć na ich temat nieco opinii, prawda? To ja może zacznę. Moim faworytem w kwestii pizzy zdecydowanie jest oferta, jaką posiada pizza Dominium. Kiedy tylko mam ochotę na pizzę, to zaglądam do ich lokalu w Chorzowie, tego konkretnie: https://www.pizzadominium.pl/lokale/chorzow. Łatwo do niego trafić, bo to na ulicy Wolności. Bardzo polecam przekonać się samemu, jak dobra jest ich pizza. Poza tym panuje tam także bardzo miła i przyjemna atmosfera – zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy mają tam fajny ogródek :).

Wróć do „Dieta śródziemnomorska”