Jesteś tym co jesz!

Jak się zdrowo odżywiać i nie tyć? - sposób na piękną figurę
Karolina377

Re: Jesteś tym co jesz!

Postautor: Karolina377 » czw wrz 18, 2014 11:26 am

Dieta oczyszczająca działa tylko w przypadku rygorystycznego trzymania sie jej warunków.... troche cieżka sprawa ale da rade wytrzymac

Sebucha

Postautor: Sebucha » sob wrz 20, 2014 3:40 pm

MariuszRyłko pisze:Bardzo ważne jest przede wszystkim to, aby usunąć z diety produkty, które mogą być nietolerowane oraz ciężkostrawne tak jak: pieczywo razowe, grube kasze, przetwory mleczne kwaszone, tłuste sery, tłuste mięsa np. baranina, wieprzowina, papryka, cebula, ogórki, warzywa suche strączkowe, ostre przyprawy. Najlepiej smażenie zamienić na gotowanie.

Dlaczego pieczywo razowe oraz kasze są złe? Zawsze spotykałem się z pozytywnymi opinia na temat tych produktów spożywczych ;/
Jesteśmy tym, co spożywamy.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » ndz wrz 21, 2014 10:51 am

masz rację pieczywo i kasze należą jak najbardziej do zdrowych produktów które warto jeść. Mariuszowi chodziło tutaj o osoby, które nie tolerują tych produktów w takim wypadku wyrządzają nam więcej szkody niż pożytku :-)
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

malwi22

Postautor: malwi22 » sob wrz 05, 2015 5:16 pm

To prawda, szkoda, że dopiero będąc starszymi w pełni to rozumiemy

danielqa44

Postautor: danielqa44 » pt lut 26, 2016 1:06 pm

Słyszałam, że na oczyszczanie jelit świetnie sprawdza się regularnie picie siemienia lnianego.
Może warto spróbować :)

karolina.wasilewska

Postautor: karolina.wasilewska » pn lut 29, 2016 1:11 am

danielqa44 pisze:Słyszałam, że na oczyszczanie jelit świetnie sprawdza się regularnie picie siemienia lnianego.
Może warto spróbować :)

Też o tym słyszałam. O uszy obił mi się też zabieg hydrokolonoterapii, ale powiem szczerze, że nie odważyłam się póki co. Jest on dostępny w zasadzie np w spa, co kojarzy mi się z czymś a'la znachora :D. Z całą pewnością, to co w siebie wrzucimy, później zbierzemy w postaci dobrego zdrowia albo chorób. W tej chwili mnóstwo mamy żywności mocno przetworzonej. Za sprawą bombardowania nas reklamami niezdrowego jedzenia, coraz trudniej dotrzeć do prawdy...:(

Sylwka

Postautor: Sylwka » wt kwie 05, 2016 9:45 am

Robiąc zakupy należy patrzeć dosłownie na wszystko chodzi mi o skład. Nawet głupia śmietana to nie tylko śmietana ale kupa innych dodatków. Wszędzie tylko cukier zakupy to jakaś pułapka :) czekam na lato i nasze owoce. wtedy jogurt owocowy będzie naprawdę z owocami jak sama zrobię :)

ventor

Postautor: ventor » śr lip 19, 2017 5:30 pm

Wiedzieliście, że krew w kale to w 90% przyczyna złego odżywiania? Nikt o tym problemie nie mówi, bo jest "delikatny" lekko mówiąc, ale czytam artykuły takie jak https://adamed.expert/krew-w-kale/ i coraz więcej pożytecznych rzeczy się dowiaduje. Pamiętajcie, że krew w kale nigdy nie jest niczym dobrym i wskazuje to na jakąś nieprawidłowość, której nie powinno się bagatelizowac!

Wróć do „DIETA na całe życie - prawidłowe odżywianie”