Czy dieta wpływa na cerę?

Jak się zdrowo odżywiać i nie tyć? - sposób na piękną figurę
moli

Re: Czy dieta wpływa na cerę?

Postautor: moli » czw sty 05, 2017 4:25 pm

Im gorzej się odżywiamy to odbija się na naszej cerze, włosy zaczynają wypadać. Ogólnie czujemy się gorzej. Wartościowe posiłki to podstawa.

czala

Postautor: czala » wt sty 31, 2017 11:45 am

Według mnie ma, ja jak zaniedbam zdrową dietę to od razu widzę wypryski na twarzy.

magdab

Postautor: magdab » wt lip 18, 2017 10:29 am

no pewnie że wpływa, u mnie na przykład jeszcze przy cukrzycy, gdzie dieta w cukrzycy typu 2 wiadomo jaka jest istotna to każde jakieś większe odstępstwa od razu się na skórze odbijają niestety, teraz też zastanawiam się czy w kontekście cukrzycy badania kliniczne nie będą sensownym rozwiązaniem bo trochę czytałam na Pratia no ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam

ventor

Postautor: ventor » pt sie 25, 2017 10:32 am

Jasne, ze dieta wpływa na cerę doskonale to opisane jest na stronie https://adamed.expert przecież nie nadaremno ktoś kiedyś powiedział "jesteś tym co jesz" to ma się tak samo do powiedzenia "jesteś tym co myślisz". Zdrowo jedz, myśl pozytywnie, a i cera odpłaci Ci pieknem :D

dolly

Postautor: dolly » pt lis 17, 2017 11:26 am

Jasne,ze dieta ma wpływ na nasza cerę i to bardzo duży! Jesli dostarczamy organizmowi wszystkich niezbędnych warości odżywczych i witamin to nasza skóra będzie wyglądała o wiele lepiej. Jesli nie to możemy mieć problem z pryszczami , szarym kolorem, worami pod oczami.

Czasami o wiele lepsze efekty dają jakieś dobre tabletki witaminowe niż najdroższy krem. Piszę tutaj o nutrikosmetykach: https://zamowienia.rodzinazdrowia.pl/nu ... cie-c.html

aliceee432

Postautor: aliceee432 » pt gru 15, 2017 2:47 pm

oczywiście że wpływa, to co jemy bardzo często "widać" poźniej na naszej cerze. słodycze, tłuste jedzenie, zbyt mało wody to moim zdaniem podstawowe błędy

sylwiaa
Kontaktowanie:

Postautor: sylwiaa » pn sty 08, 2018 8:10 pm

Może, ale nie musi. Mnie po nabiale bardziej wysypuje, tak samo gdy spożywam za dużo cukrów i tłuszczy, mam na myśli słodycze, fastfoody, chipsy.

Wróć do „DIETA na całe życie - prawidłowe odżywianie”