Czy dieta wpływa na cerę?

Jak się zdrowo odżywiać i nie tyć? - sposób na piękną figurę
moli

Re: Czy dieta wpływa na cerę?

Postautor: moli » czw sty 05, 2017 4:25 pm

Im gorzej się odżywiamy to odbija się na naszej cerze, włosy zaczynają wypadać. Ogólnie czujemy się gorzej. Wartościowe posiłki to podstawa.

czala

Postautor: czala » wt sty 31, 2017 11:45 am

Według mnie ma, ja jak zaniedbam zdrową dietę to od razu widzę wypryski na twarzy.

magdab

Postautor: magdab » wt lip 18, 2017 10:29 am

no pewnie że wpływa, u mnie na przykład jeszcze przy cukrzycy, gdzie dieta w cukrzycy typu 2 wiadomo jaka jest istotna to każde jakieś większe odstępstwa od razu się na skórze odbijają niestety, teraz też zastanawiam się czy w kontekście cukrzycy badania kliniczne nie będą sensownym rozwiązaniem,no ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam

ventor

Postautor: ventor » pt sie 25, 2017 10:32 am

Jasne, ze dieta wpływa na cerę doskonale,przecież nie nadaremno ktoś kiedyś powiedział "jesteś tym co jesz" to ma się tak samo do powiedzenia "jesteś tym co myślisz". Zdrowo jedz, myśl pozytywnie, a i cera odpłaci Ci pięknem :D

dolly

Postautor: dolly » pt lis 17, 2017 11:26 am

Jasne,ze dieta ma wpływ na nasza cerę i to bardzo duży! Jesli dostarczamy organizmowi wszystkich niezbędnych warości odżywczych i witamin to nasza skóra będzie wyglądała o wiele lepiej. Jesli nie to możemy mieć problem z pryszczami , szarym kolorem, worami pod oczami.

Czasami o wiele lepsze efekty dają jakieś dobre tabletki witaminowe niż najdroższy krem.

aliceee432

Postautor: aliceee432 » pt gru 15, 2017 2:47 pm

oczywiście że wpływa, to co jemy bardzo często "widać" poźniej na naszej cerze. słodycze, tłuste jedzenie, zbyt mało wody to moim zdaniem podstawowe błędy

sylwiaa
Kontaktowanie:

Postautor: sylwiaa » pn sty 08, 2018 8:10 pm

Może, ale nie musi. Mnie po nabiale bardziej wysypuje, tak samo gdy spożywam za dużo cukrów i tłuszczy, mam na myśli słodycze, fastfoody, chipsy.

Kamilka900

Postautor: Kamilka900 » śr sty 17, 2018 10:32 pm

Ja po własnym doświadczeniu widzę że to nie zawsze idzie w parze dieta i stan cery.

Wiktoria55

Postautor: Wiktoria55 » pn sty 22, 2018 3:40 pm

Podobno ostre przyprawy nie służą naszej cerze. Ja tego nie zaobserwowałam.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » ndz sty 28, 2018 2:41 pm

Dla naszej cery bardzo ważne jest zdrowe odżywianie.
Gdy tylko zdarzą mi się dni łasuchowania słodkiego (najwcześniej na świętach lub większych imprezach okazjonalnych) od razu widzę różnicę na mojej buźce.

Naszej cerze służą owoce i warzywa oraz zdrowa nieprzetworzona żywność. I OCZYWIŚCI woda.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Wróć do „DIETA na całe życie - prawidłowe odżywianie”