Czy moje odżywianie jest zdrowe i bezpieczne?

Jak się zdrowo odżywiać i nie tyć? - sposób na piękną figurę
JoannaN23

Czy moje odżywianie jest zdrowe i bezpieczne?

Postautor: JoannaN23 » sob cze 06, 2015 11:34 am

Staram się jeść bardzo zdrowo. Jem tylko ciemny ryż, jajka, warzywa, owoce, oliwę z oliwy, olej kokosowy i olej lniany. Nie jem mięsa, produktów przetworzonych, mleka i nabiału oraz produktów z glutenem. Powiem, że jem sporo jajek. Co najmniej 2 dziennie. Chce się tak odżywiać już zawsze. Czy taka dieta jest dobra? Czy niczego mi nie brakuje i się nie rozchoruje?

Izka
Site Admin

Re: Czy moje odżywianie jest zdrowe i bezpieczne?

Postautor: Izka » ndz sty 28, 2018 2:46 pm

A dlaczego nie jesz mięsa i produktów nabiałowych? Jeśli wykluczyłaś je z diety ze względu zdrowotnego, to musisz te produkty zastąpić innymi. Inaczej grożą ci niedobory. Najlepiej napisz przykładowy jadłospis na tydzień. Zobaczymy jak to wygląda. Bo z tego co piszesz niewiele można ocenić.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Kamila900

Postautor: Kamila900 » czw lut 01, 2018 1:54 pm

Myślę że jest to bardzo zdrowa i zbilansowana dieta.

Kasiak

Postautor: Kasiak » czw lut 15, 2018 10:44 am

A dlaczego nie jesz produktów z glutenem? Jesteś na niego uczulona? Szczerze z tego co piszesz wcale nie wynika to iż jesz zdrowa, a twoja dieta jest zbilansowana. Ale faktycznie dopóki nie zna się całego jadłospisu tygodnia to nie można powiedzieć czy ta dieta jest dobra. Ja na zdrową dietę przeszłam w czasie odchudzania. Na początku coś tam próbowałam sama i nawet czytałam wiele rzeczy typu http://portalinfo.pl/wyzszy-bieg-w-czasie-odchudzania/ , ale jakiekolwiek efekty były dopiero kiedy poszłam do dietetyka i z nim ustaliłam mój jadłospis. Najpierw zależało mi aby schudnąć, a potem aby daną wagę utrzymać. I z pomocą dietetyka to mi się udało.

pink56

Postautor: pink56 » czw wrz 27, 2018 8:32 am

fajna dieta, sama tez nie jem miesa, a jak juz to w malej ilosci.

Wróć do „DIETA na całe życie - prawidłowe odżywianie”