Dieta Jabłkowa

W temacie m.in głodówka lecznicza, dieta sokowa itp.
Viva la vita

Dieta Jabłkowa

Postautor: Viva la vita » pn sie 13, 2012 8:59 am

Przede wszystkim służy oczyszczeniu organizmu z toksyn. Polecana jest osobom otyłym jak też i tym, które mają problem z wysokim cholesterolem. Występuje w dwóch wersjach: 3-dniowej oraz 5-dniowej, mniej rygorystycznej.
Co o tym myślicie?

elen44

Re: Dieta Jabłkowa

Postautor: elen44 » sob paź 13, 2012 3:39 pm

ja osobiście kiedyś byłam kiedyś na diecie sokowej. Przez 7 dni piłam wyłącznie sok z jabłek i czułam się rewelacyjnie :-)

madzia

Postautor: madzia » ndz mar 03, 2013 8:55 pm

a jak twój organizm reagował na początku kuracji? Słyszałam, że najgorsze są pierwsze 2-3 dni, a później już z górki :-)

Smaug

Postautor: Smaug » wt mar 25, 2014 11:27 am

Jak później wracałaś do normalnego sposobu odżywiania? Stopniowo jadłaś coraz więcej...?

A co myślicie o wodzie z cytryną?

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pn mar 31, 2014 2:06 pm

Woda z cytryną wypijana rano nadczo, to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu. Najlepiej przygotować ją dzień wcześniej (na noc)dodając do wody łyżeczkę miodu.
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Smaug

Postautor: Smaug » pt kwie 18, 2014 1:57 pm

Hmmm, o miodzie nie słyszałem... ;] Do wody dodajesz sok z cytryny czy po prostu kawałki cytryny? I jeszcze jedno. Nie ma znaczenia czy posłużymy się wodą mineralną, czy źródlaną i gazowaną lub niegazowaną? ;]

Ostatnio zakupiłem z ciekawości wodę aloesową, która ponoć również oczyszcza organizm. Była bardzo dobra.

Izka
Site Admin

Postautor: Izka » pt kwie 18, 2014 2:31 pm

Do wody dodaję sok z cytryny i nie ma znaczenia rodzaj wody, a raczej systematyczność :-)
Aloes również doskonale oczyszcza organizm, polecam sok z aloesu 100% (warto czytać skład). Proces oczyszczania jest długotrwały, potrzebujemy około 3-4 miesięcy, aby nasz organizm pozbył się całkowicie złogów i toksyn nagromadzonych przez lata.

Smaug widziałeś jakieś efekty po piciu tej wody? Co to była dokładnie za woda?
- Nie chce pani znać stanu swego zdrowia?
- Wiem, jaki jest - odparła Weronika.
- Mój stan to nie to, co widzicie w moim ciele, ale to, co dzieje się w mojej duszy.

Paulo Coelho - Zapraszam na moją stronę http://www.skuteczneodzywianie.pl/

Smaug

Postautor: Smaug » śr kwie 23, 2014 3:31 pm

Powiem szczerze, że wcześnie o aloesie do picia po prostu nie miałem pojęcia. Zakupiłem 1.5L w Tesco za 11 zł. Duża zielona butelka. W środku napoju pływał miąższ. Woda bardzo dobra, tylko niestety ma niewielkie zawartości jakiegoś słodzika.

Do tej pory wypiłem może 10 butelek. Także trudno mi powiedzieć, czy widać jakieś efekty, natomiast muszę powiedzieć, że jest strasznie moczopędna - może to właśnie faza oczyszczania. I czuje, że jestem "żywszy" i "lżejszy" :)

livvko

Postautor: livvko » wt wrz 30, 2014 12:38 pm

Mówicie woda aloesowa? Mniaaaam! To jest mój ulubiony napój, szkoda tylko, że taki drogi i niestety rzadko mogę sobie na niego pozwolić. Ale skoro mówicie, że działa oczyszczająco na organizm, to jest to dla mnie bardzo dobra wiadomość, bo picie czystej wody jest dla mnie dość problematyczne...

Asteriusz

Postautor: Asteriusz » wt wrz 30, 2014 2:20 pm

Rzeczywiście, woda z cytryną może być bardziej pobudzająca niż herbata - a na pewno mniej uzależniająca.

Wróć do „Dieta oczyszczająca”